Forum dyskusyjne

Wyprawa medytacyjna do Indii-ktos dolaczy

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Aniab dołączył
12.01.2012

Aniab 19:59 | 17.01.2012

Hej, sprawa sie rypla, kolezanka nie moze jechac. Samej troche straszno. Czy ktos ma ochote na medytacyjny wyjazd do Indii miedzy kwietniem a lipcem (byle przed monsunem?)

misiorr dołączył
16.01.2012

misiorr 10:26 | 18.01.2012

Ja coś planuje w ololicy, końca marca-kwietnia 2-3 tyg, mam namiary na dość rozsądne ceny lotnicze. Planuje we dwoje ale różnie może być... Byłem juz w Indiach w 2005 i jednak mnie tam ciągnie... Napisz jaki masz plan może uda sie zrobić coś wspólnie...co dla Ciebie znaczy medytacyjny wyjazd? mój mail: postmaster@abamus.pl

Aniab dołączył
12.01.2012

Aniab 11:14 | 18.01.2012

Hej, dzieki, wyslalam Ci mejla na skrzynke globtrotera!

misiorr dołączył
16.01.2012

radek.dj dołączył
09.01.2012

radek.dj 16:55 | 18.01.2012

odezwij się jak możesz - radek.dj@o2.pl lub tel 691052056

Dorota.a dołączył
15.02.2011

Dorota.a 20:18 | 18.01.2012

Hejka, wybieram się w okolicach połowy kwietnia na 3/4 tygodnie. Byłam już w zeszłym roku na ponad miesiąc i było super : ). Sporo pojeździłam. Daj znać czy masz jakiś plan. W weekend będę robić większe rozeznanie odnośnie trasy : ).

Pozdrawiam,
Dorota

Aniab dołączył
12.01.2012

Aniab 10:08 | 19.01.2012

Hej, mam kilka planow, nie wiem na ktory sie zdecydowac..Ale moge jechac tylko na 2 tygodnie.Poslij mi mejla to wysle Ci co mam w planie.Pozdrawiam.Ania

Aniab dołączył
12.01.2012

Aniab 11:43 | 19.01.2012

Odpisalam na wszystkie mejle z wyjatkiem Doroty- prosze poslij mi swojego mejla to posle Ci wiecej szczegolow.Pzdrawiam.Ania

Wieniu dołączył
24.01.2012

Wieniu 11:36 | 24.01.2012

Hej, napisz jakie masz plany. Co dla Ciebie jest wyjazdem medytacyjnym.
Pozdrawiam

anex3 dołączył
10.02.2012

anex3 12:37 | 10.02.2012

Hej :) Twój pomysł brzmi super! Na pewno wszystko sie uda nawet jak pojedziesz sama :) Ja jestem dopiero na etapie planowania takiego wyjazdu i chętnie bym się dołączyła nawet na jakiś tydzień.
Mogabyś polecić jakieś rozsądne cenowo połączenie na ten okres? Ja szukam i szukam i jakoś wszystkie te loty strasznie drogie :(
Pozdrawiam i powodzenia!

karjoga dołączył
20.10.2010

karjoga 13:16 | 18.04.2012

Nie bój się i jedź sama!!!
ja się odważyłam na to w zeszłym roku, w tym powtórzyłam, przyszły już planuję. Indie są naprawdę bezpiecznym krajem, a jak planujesz skupić się na medytacji to samotna podróż tym bardziej będzie sprzyjała. W trakcie poznasz mnóstwo fajnych ludzi i jak Ci będzie źle to do kogoś dołączysz. Naprawdę po swoich doświadczeniach polecam samotną podróż po Indiach :) zaznaczam, ze w zeszłym roku była to moja pierwsza podróż nie tylko do Indii, ale w ogóle pierwsza w życiu i było cudownie!!! jakbyś miała ochotę to rozważyć i chciałabyś pogadać to pisz śmiało :) Pozdrawiam!!

ajrin14 dołączył
26.12.2011

ajrin14 18:46 | 18.04.2012

mam pytanie na czym ta medytacja polega.Córka mojej koleżanki,jeżdzi raz ,dwa x w roku do Indii,nie ma pracy,dwoje dzieci na utrzymaniu,kupę długów, ale twierdzi ,ze jeżdzi na zaproszenie innych uczestnków medytacji,na miejscu ma jedzenie za darmo,nie śpi bo medytuje więc nocleg gratis,to wszystko kupy się nie trzyma,a my najbliżsi znajomi zastanawiamy się co to tak naprawdę jest?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl