Forum dyskusyjne


Dodawanie relacji

kategoria inne

tafel dołączył
26.12.2011

tafel 00:03 | 18.01.2012

Witam
Mam takie pytanko odnośnie dodawania relacji z podróży. Mam ich trochę w swoich zbiorach, może kiedy bym i co nieco wrzucił. Zastanawia mnie jednak jedna rzecz - jak do artykułu dołącza się zdjęcia. Czy zdjęcia wrzuca się wcześniej w ramach limitu 5 zdjęć, czy można później je dodać. Jakoś nie mogę znaleźć o tym informacji.
Pozdrawiam
Tafel


Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 08:37 | 18.01.2012

Możesz w każdej chwili po dodanej relacji dodac dodatkowe zdjęcia, jak i dołączyć do właśnie dodawanej relacji już wcześniej dodane zdjęcia. W innym przypadku można byłoby dadac tylko 5 zdjęć do relacji. W takim razie czekamy. PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl