Forum dyskusyjne

Ayutthaya

kategoria podróże po świecie

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 19:28 | 24.01.2012

Może ktoś przemieszczał sie na trasie Bangkok-Ayutthaya interesują mnie autobusy , taxijakie ceny i czas podróży

grzech333 dołączył
24.10.2011

grzech333 09:01 | 25.01.2012

Z autobusami niestety nie pomogę, ale jechałem koleją. Podróż trwała ok 2 godzin, jeśli dobrze pamiętam, więc autobusem pewnie będzie szybciej.

muszek dołączył
23.01.2011

muszek 08:20 | 27.01.2012

Hej,
Najtaniej dostać się pociągiem, z głównej stacji kolejowej w Bangkoku - Hua Lamphong ,ok 2 h drogi, pociąg jest bezposredni, koszt biletu w jedną strone 15 bahtów czyli ok 1,50 zł! W Ayutthayi bylam w styczniu tego roku i jest niestety zniszczona przez powodz. Przez cały listopad stało tam 2 metry wody co skutkuje zniszczonymi parkami. Nie można też wejść na teren niektórych zabytków ponieważ są oczyszczane. Ale i tak uważam że warto pojechać, zwlaszcza, że szybko sie uwineli ze sprzataniem i pewnie za miesiąc lub dwa nie będzie śladu powodzi.

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 09:37 | 27.01.2012

Ja bym ją odpuścił-nie podobało mi się tam.

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 12:28 | 27.01.2012

Dzięki za info my lecimy już jutro

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl