Forum dyskusyjne


Sytuacje widoki w czasie wyprw które zaszokowały

kategoria podróże po świecie

mrcanberra dołączył
17.02.2011

mrcanberra 23:53 | 24.01.2012

Czytając sobie, niektóre fora natknąłem się na ciekawy wątek, cytuję:

********************************************************************** *****
Tajlandia jest krajem, w którym okrucieństwo ma miejsce szczególnie często. Frontman zespołu Motorhead, Lemmy Kilmister opisywał w swojej autobiografii "Biała gorączka" ofertę, którą kiedyś złożono mu w tym kraju. Za określoną kwotę mógł dostać dowolną prostytutkę z katalogu na noc, za kwotę wyższą mógł strzelić jej z pistoletu w głowę.

W tym wypadku nie ma mowy o śmierci, ale o skrajnym wykorzystywaniu dzieci. Choć praktyki zaciągania najmłodszych do przymusowej pracy są w wielu azjatyckich krajach niestety normą, to Tajowie wkroczyli na nowy poziom zwyrodnialstwa. Zmuszają małe dziewczynki do walk w ringu!

W Tajlandii sporty walki są niezwykle popularne, a ludzie masowo pojawiają się na salach, gdzie odbywają się brutalne fizyczne konfrontacje. Ktoś szczególnie okrutny wymyślił jednak, by organizować walki małych dziewczynek.

W internecie pojawił się trailer dokumentu, który zaczyna się słowami: Rodziny z Tajlandii mają wiele problemów i trosk. By pomóc swoim bliskim walczą dzieci. Film podnosi tezę, że do walki w tym kraju zmuszanych jest około 30 tysięcy dzieci.

Film opisuję historię dwóch dziewczynek, Stam i Pet, które walczą w ringu za pieniądze. Obie mają po osiem lat, ale są świetnie wyszkolone i potrafią się bić. - Chcę zarobić pieniądze, żeby mama i tata byli szczęśliwi - mówi jedna z nich.

www.youtube.com/watch?v=_gPLP2R-rkE 

Brak mi słów na komentarz, po zobaczeniu tego trailera, to jest poprostu chore, zwyrodnialstwo i bestialstwo.
********************************************************************** ***

Moje pytanie nie tylko o Tajlandię, ale inne kraje czy spotkaliście się podczas Waszych wypraw/podróży z dziwnymi sytuacjami, które w pewien sposób mogły Was zaszokować?
Albo słyszeliście/czytaliście o takich, które miały miejsce?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl