Forum dyskusyjne


Pytania techniczne - Azja

kategoria podróże po świecie

sinaia dołączył
28.12.2008

sinaia 13:01 | 25.01.2012

Pytania extra:
- orientuje się ktoś jakie są możliwości i koszty dostania się drogą morską z Darwin (Australia) do Papua Nowa Gwinea (dowolne miejsce)?
- Czy granicę Papua Nowa Gwinea do Indonezji (Papua Zachodnia) da się przekroczyć drogą lądową ? Słyszałem, że miała tam powstać droga z przejściem granicznym. (o pozwoleniach jaja coś tam nie piszcie bo wiem).
- jakie są średnie koszty przemieszczania się pomiędzy dużymi wyspami Indonezji drogą morską? Inne opcje ?
- Czy z Chin można wjechać do Indii jakimkolwiek przejściem drogowym z pominięciem Tybetu ? Widzę jedną drogę z chińskiego miasta Ranwu przez Shama do Indyjskiego miasteczka Dong, niestety nie wiem czy tam jest przejście graniczne i czy poruszanie się tą drogą nie powoduje słynnej już opłaty 1000USD za zwiedzanie Tybetu.
- W przypadku braku możliwości powyższej opcji rozważamy z Chin do Indii tranzyt drogami przez Birmę, ale nie jest dla nas do końca jasne czy tak się da. Ktoś cokolwiek wie w tym temacie ?

Powyższe pytania mają ułatwić nam ułożenie trasy powrotnej wyprawy jaką planujemy (część biletów już posiadamy). Dla nas obydwu nie będzie to pierwsza skomplikowana wyprawa, jednak ta ma tym razem być wyprawą życia i przygotowujemy się do niej już ładny kawałek czasu. Liczę na podpowiedzi forumowiczów. Kontakt: sinaia@wp.pl lub tel. 728546346Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl