Forum dyskusyjne

Open Bus

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

przemo77390 dołączył
26.02.2010

przemo77390 10:00 | 27.01.2012

Witam,
Wie ktoś może ile kosztuje obecnie i z jakiego przewoźnika korzystać z tzw. Open Busa: trasa HANOI - Sajgon???????
Znalazłem jedengo SINH CAFE i tam bilet kosztuje 60 dolców na ich stronie. Może ktoś ma namiary na coś tańszego?

krukski dołączył
24.01.2011

krukski 16:15 | 28.01.2012

Najlepiej kupic na miejscu, cena okolo 40$,do zakupienia w każdej agencji, hotelu i hostelu

polvietcom dołączył
24.08.2009

polvietcom 04:49 | 31.01.2012

Są różne rodzaje autobusów, do tego każdy agent ma inna marżę i zależy kiedy się jedzie, więc szukać na miejscu

a-magda dołączył
03.02.2012

a-magda 19:27 | 03.02.2012

na czym polega idea open busa? gdzieś w watkach mi mignęło ale nie mogę teraz znaleźc :)

polvietcom dołączył
24.08.2009

polvietcom 04:42 | 04.02.2012

To jest rodzaj autobusu, który jedzie z Ha Noi do Sajgonu lub na odwrót, zatrzymuje się w turystycznych miejscach (Hue, Hoi An...). Z tego co pamiętam, to ma się chyba miesiąc na przejazd całą trasą, wiec tam gdzie się chce można posiedzieć dłużej, część miast można ominąć, zależy od plany. Jeśli zatrzymujemy się na dłużej w jakimś mieście, na dzień lub 2 przed dalszą podróżą należy zarezerwować miejsce w autobusie.

kuzynos dołączył
11.05.2011

kuzynos 15:43 | 04.02.2012

Cena jest tez uzalezniona od tego,w ilu miastach postanowisz sie zatrzymac po drodze.O ile dobrze pamietam bilet jest wazny na miesiac.Porownujac firmy nie znajdziesz zbyt wielkiej roznicy a bilet kupisz bez problemu na miejscu.Pozdrawiam i milej zabawy w Wietnamie

chabera2 dołączył
15.01.2012

chabera2 09:51 | 19.07.2012

Trzeba szukać i się targować. Cena jest zależna od tego ile chcesz mieć przystanków po drodze (im więcej tym droższy bilet).

Ja byłam w kwietniu 2012 roku. Za najdłuższą z możliwych tras Hanoi - Hue - Hoi An - Na Trang - Mui Ne - HCMC płaciłam 36$. Ale z 20 minut zajeło mi łażenie od agencji do agencji w Hanoi by się potargować i znaleść najtańszą ofertę. A ceny były różne od 53$. wiecej informacji zapraszam na jadesobie.blog.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl