Forum dyskusyjne

Dziedzictwo Majów - potrzebna pomoc

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

j.edyta dołączył
27.01.2012

j.edyta 12:15 | 27.01.2012

Witam, piszę pracę licencjacką na temat dziedzictwa kulturowego Majów i potrzebuję osoby, która była na Płw Jukatan i wie jak to wygląda w rzeczywistości. Zależy mi bardzo na wywiadzie z osobą, która naprawdę coś wie na ten temat, ponieważ byłoby to dużó ciekawsze i bardziej wartościowe niż ankiety. Bardzo proszę o pomoc :)

jp.sc. dołączył
25.12.2011

jp.sc. 23:11 | 27.01.2012

Większe i ciekawsze budowle Majów to Tikal w Gwatemali

j.edyta dołączył
27.01.2012

j.edyta 23:16 | 27.01.2012

Wiem:) chodzi mi o całe terytorium Majów, a Meksyk tylko tak zaznaczyłam bo to jest częściej odwiedzany kraj niż Gwatemala czy belize. A tak naprawdę to przydałabym mi się pomoc każdej osoby, która miała styczność z dziedzictwem Majów.

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 13:02 | 28.01.2012

Zwiedziłem ruiny Copan w Hondurasie , Tikal w Gwatemali, Ruiny Majów w Tulum w Meksyku - jeśli mogę w czymś pomóc :)

AdriG dołączył
13.07.2011

AdriG 15:57 | 28.01.2012

Byłam w Palenque, Coba, Tulum, Chichen Itza. Jestem obecnie na dłużej w Meksyku. Na początku lutego wyruszam dalej na południe mam zamiar objeżdzić większość ruin plemion prekolumbijskich, a w szczególności też te mniej znane. Będę też w Belize, Gwatemali i Hondurasie. Napisz, co cię szczególnie interesuje, to zwrócę na to uwagę. Podróże opisuję na moim blogu:
www.just-a-travel.com 
Może znajdziesz na nim coś ciekawego.
Pozdrawiam
Adri

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl