Forum dyskusyjne

3 tygodnie w Tajlandii

kategoria podróże po świecie

marchEWKA13 dołączył
31.01.2012

marchEWKA13 18:20 | 01.02.2012

Witam serdecznie wszystkich.Zawitałam na tej stronie pierwszy raz i jeszcze nie bardzo potrafie wszystko ogarnąc ale...sadzę że jakoś dam radę:)
Wybieram sie po raz 2 do RAJU na Ziemi - Tajlandii.Niestety wygospodarowałam funduszy tylko na 3 tygodnie ale zawsze to coś. Początkowy plan był taki że pojadę na Kh Tao na jakies 5 dni by zrobic patent nurkowy a później gdzieś w okolice Kho Lipe na jakieś dwie wyspy by troszkę poleniuchowac.Mam tylko mały dylemat bo nie iwem na ją wyspe sie zdecydowac.Nie chcialabym znwu zaliczac Koh Lipe czy Ko Bulon czy Koh Phi Phi bo tam juz byłam i chcialabym zobaczyc cos innego .Czy ktos poleci mi jakies piękne wyspy ktróre warto odwiedzi????A może przy okazji jakiś pomyśl na jakis wypad 2dniowy w pobliżu Bangkoku by zwiedzic coś ciekawego??
Z góry dziękuję.

mrcanberra dołączył
17.02.2011

mrcanberra 22:05 | 01.02.2012

na 2-dniowe wypady to ludzie jezdza np. do Ayuthaya, mozna pokusic sie i przejechac do Pataya (oczywiscie bez skojarzen bo tu chodzi o co innego). Kanchanaburi most na rzece Kwai.
Jest jeszcze Ko Samet, ale 2 dni moze byc za malo. Jest tam jednak spokojnie i milo plynie czas. Alternatywa dla Ko Chang.
Co mi sie jeszcze podobalo to Krabi malownicze i z ladnymi widokami, ale Ty te lepsze miejsca na poludniu widzialas wiec chyba pozostaje Ci skomercjalizowane Ko Samui ;D

lesniak dołączył
30.09.2010

lesniak 10:45 | 02.02.2012

Jestem w tej chwili na Ko Chang.
Wyspe serdecznie polecam, szczegolnie poludniowe plaze Lonely Beach.
Nie ma tloku, ceny w miare, spokoj i pusto na plazach mimo srodka sezonu. Swietna jest Malezyjska wyspa Langkawi. Na Ko Chang potrzeba
przynajmniej 3 dni. Objazd wyspy skuterem, wycieczka statkiem po 4 wyspach ze snoorkowaniem. Organizuja tu 1,2,3 dniowe wycieczki do Angkor Wat w Kambodzy. Wracam do kraju w poniedzialek. Jak chcesz cos wiecej to pisz, pytaj.
Wojtek

marchEWKA13 dołączył
31.01.2012

marchEWKA13 12:11 | 02.02.2012

Musze sprawdzi sobie tą wyspe bo już pare razy slyszalam o niej wiec chyba sie wybiore na nia-Ko Chang i uderzę na Ko Lipe bo to dla mnie perelka Tajlandii.
Wciąz zastanawiam się czy warto jechac na północ kraju przy tak ograniczonym czasie.Marzy mi się zobaczywioski tajskie i te kobiety z dlugimi szyjami. Ale może pzostawie to na nastepny rok a tym razem wybiore krótszy wariant czyli Kanchanaburi bo z opini innych widze ze Ayutthaya jest malo ciekawa.
Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś byl niedawno na Kh Tao i jest w stanie powiedziec mi ile kosztuje kurs nurkowy ten podstawey i ile trwa.Z teg c pamietam t trwa 5 dni i przy wykupie kursu mam zapewniny nocleg ale chcialabym sie upewnic.
Dziekje bardzo za te podpoweidzi.Jeszcze zostalo mi 2 tygodnie do wyjazdu wiec na pewno cos wymysle.
Pozdrawiam

lesniak dołączył
30.09.2010

lesniak 14:58 | 03.02.2012

Kto Ci naopowiadal takich bajek ze Ayuthaya jest malo ciekawa. Absolutnie przeciwnie. Chociaz to zalezy od nastawienia i zainteresowanian oraz celu. Ja uwielbiam historie i dla mnie miejsce swietne podobnie jak jeszcze dalej na polnoc Sukthotai. Bardziej Kanchanaburi jest komercja a rzeka Kwai......
Nie chce Ci mieszac. Zrob co uwazasz za stosowne i najlepsze dla Ciebie, bo to jest najwazniejsze
Pozdrawiam
Wojtek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl