Forum dyskusyjne


HAMMAMET

kategoria podróże po świecie

kraj Tunezja

KOTEK70 dołączył
21.04.2007

KOTEK70 16:16 | 21.04.2007

Wybieramy się na wczasy do Tunezji miejscowość Hammamet mam w związku z tym następujące pytania. Czy ktoś może tam był? Czy jest tam, co zwiedzać? Jak naprawdę tam jest? Czy polecacie to miejsce? I jakie są ogólne wrażenia z pobytu w Tunezji?


alisson7 dołączył
14.03.2007

alisson7 15:50 | 24.04.2007

To taka duża "betonowa" wioska i generalnie w samym Hammamecie nie ma co zwiedzać oprócz sklepów z pamiątkami. Plaża jest dość ładna,czysta i piaszczysta i oprócz tego w tej turystycznej miejscowości warto pójść do hammamu-łaźni,w której poddać się można zabiegom masażu (bomba!) olejkami. Mnie Tunezja się spodobała,choć jak byłam w 1999, to poraziła mnie ilość śmieci na Saharze (dzikie śmietniska w pobliżu turystycznych szlaków to istna plaga Tunezji,mam nadzieję,że albo się z tym już uporali,albo to zrobią...). Ale było warto pojechać,szczególnie na kilkudniowe safari- różnorodność krajobrazów serwowanych przez Saharę jest zniewalająca! Polecałabym też Kartaginę (fajne wykopaliska z widokiem na morze) i sam Tunis-nie za bardzo oddalone od Hammametu.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl