Forum dyskusyjne

Jaka wyspa na podróż w marcu do Tajlandii

kategoria podróże po świecie

rewelka dołączył
14.02.2012

rewelka 13:05 | 14.02.2012

Witam, wybieramy się na wakacje na Tajlandię. Przylatujmy do Bankoku, tam spędzamy kilka dni i dalej na wyspę. Teraz tylko zastanawiamy się na jaką. Wstępnie padło na Koh Chang. Jest to nasza pierwsza podróż w te rojony i nie wiemy czy to aby na pewno dobry wybór :) proszę o porady!

mrcanberra dołączył
17.02.2011

mrcanberra 13:15 | 14.02.2012

hmm Ko Chang to duza wyspa i zapewne mozna wiele zobaczyc, ale ja polecam Ci poludnie tego kraju :)

rewelka dołączył
14.02.2012

rewelka 13:31 | 14.02.2012

No właśnie zaczynamy się wahać czy nie lepszym pomysłem będzie południe. Byłeś w obu rejonach?

kajaki dołączył
06.02.2012

kajaki 15:56 | 14.02.2012

koh kradan polecam! przepiekna. najleiej zachaczyc o Krabi (i zwiedzic wyspy Ko Phi Phi a pozniej relaks Koh Kradan;) Malo znane, przepiekne wyspu

mrcanberra dołączył
17.02.2011

mrcanberra 22:06 | 14.02.2012

Wiele osob planujac zwiedzanie Kambodzy jako dodatkowy przystanek dorzuca wlasnie Ko Chang bo to po drodze, ale jak myslisz tylko o Tajlandii to jadac na poludnie zobaczysz wiecej.
W kierunku Kambodzy masz w zasadzie tylko Ko Samet (ciekawa i spokojna wyspa dla lubiacych zatrzymac sobie czas), Ko Chang, Ko Kut.
Jadac na poludnie masz oprocz skomercjalizowanej Ko Samui, takie miejsca jak kolezanka wczesnej napisala malownicze Krabi z ktorego mozesz sobie poplynac na Phi Phi (tez czuc komercje na wyspie, ale widoki i pobliskie wyspy warte sa pokonania tych km aby tam dotrzec).
Dajej mozesz sobie zrobic wypad na Phuket i stamtad bezposredno wrocic juz do Bangkoku. Ewentualnie w odwrotnej kolejnosci.
Oczywiscie wszystko zalezy jak dlugie planujesz te wakacje i czy chcesz skakac z miejsca na miejsce. Bo jak zalezy Ci tylko na odpoczynku to Ko Chang w sumie jest dobrym pomyslem, ale jak chcesz zobaczyc jak swiat sie zmienia to poludnie szczerze Ci polecam.
Oczywiscie to tylko moja subiektywna ocena ;)

rewelka dołączył
14.02.2012

rewelka 10:58 | 15.02.2012

dziękuję ślicznie, na wyspach/wyspie planujemy być ok 15 dni więc nie ma wiele czasu na przemieszczanie się niestety :( przemyślimy jeszcze raz sprawę, Południe kusi...

krukski dołączył
24.01.2011

krukski 22:46 | 15.02.2012

Ja polecam Ko Pha Ngan przepieknie, bez przesadnej komercjalizacji, tanio, i full moon party:)

1414 dołączył
11.05.2005

1414 10:28 | 14.03.2012

Ja od 15 zaczynam zwiedzianie kilku poludniowych wysepek i mysle ze Kho LIpe zamknie konkurencje.Bylem juz kilka razy wczesniej i zaliczylem prawie wszystkie wieksze wyspy.Kho Chang to gigant podobnie jak Samui i znajdziecie tam bez problemu odizolowane miejsca z plazami tylko dla siebie.Dla mnie jak i dla wielu przedmowcow poludnie jest duzo bardizje atrakcyjne.PhiPhi jest rewelka ale jest bardzo mala i skomercjalizowana do szpiku kosci.Dlatego polecam Kho Lante a w szczegolnosci Kho LIpe.Jutro wlasnie sie tam wybieram.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl