Forum dyskusyjne

gdzie lepiej- indie czy tajland laos wietnam

kategoria podróże po świecie

michalkrak dołączył
26.04.2007

michalkrak 18:40 | 26.04.2007

hej
gdzie lepiej pojechac na wakacje w terminie miesiąc sierpień?
czy objazdówka po Indiach czy po tajlandi , laosie, wietnamie i kambodży.
co lepsze? jeśli chodzi o koszty na miejscu , natęzenie opadów, łatwosc przemieszczania i ogólnie o miodność rejonu?
wiem ze koszt biletu do indi jest pare stówek tanszy ale może warto dołożyć i polecieć w rejon tajlandi?
co sądzicie?

Jack_Daniels67 dołączył
27.05.2006

Jack_Daniels67 06:15 | 27.04.2007

Witam! W Laosie nie byłem, w pozotałych krajach byłem. Polecam osobicie objazdówkę po Wietnamie. W Wietnamie byłem już 3 razy i w czerwcu wybieram się ponownie. Ale te kraje trzeba zobaczyć ażeby wyrobić sobie zdanie. W tamtym roku w sierpniu zbyt często deszcz nie padał. Z otwartymi biletami też nie ma żadnego problemu, choć ceny w tym roku poszły w górę średnio o 20%, jest więcej turystów.

michalkrak dołączył
26.04.2007

michalkrak 14:29 | 27.04.2007

no ale ogolnie to bardziej monsumy daja w kosc w indiach czy tajlandi? co to te otwarte bilety ? widze ze na finair sa promocje za 1900zł , do bankoku chyba cos kolo 2700 znalazlem na lataj.pl.
a jak poruszanie sie pomiedzy krajami: wietnam, tajlandia, kambodza ,
czyli mowisz ze warto doplacic tysiaka i jechac w te rejony a indie odpuscic ,
nie bylem ani tu anitu

Kononowicz dołączył
18.01.2007

Kononowicz 23:18 | 28.04.2007

Ten termin ogólnie b.zły....Indie -byłem-nie polecam o żadnej porze...a już w deszcz to tylko samobój.....Kambodża ma słabe drogi...w deszczu-jedno błoto....myślę ,że tylko Tajlandia.....nowoczesny kraj z autostradami..ceny wtedy b.niskie....a pada raczej popołudniami wtedy-nie cały dzień

Jack_Daniels67 dołączył
27.05.2006

Jack_Daniels67 07:22 | 29.04.2007

Idea otwartego biletu polega na tym, że np. kupujesz bilet autobusowy na trasie Saigon - Mune (opcja Dalat) - Nha Trang - Hoi An - Hue - Hanoi za kwotę 27 USD i na tej trasie w każdym miejscu, możesz zrobić przerwę, nawet kilkudniową. Po skontaktowaniu się telefonicznie z biurem podróży lub po podaniu planu podróży przy zakupie biletu możesz kontynuować dalszą podróż. Taki bilet jest tańszy. Nadmieniam, że jest to cena biletu dla obcokrajowca w autobusie klimatyzowanym. Miejcowi płacą mniej ale podróżują innymi środkami komunikacji.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl