Forum dyskusyjne

szukamy grupy osób na wspólny wyjazd

kategoria tanie podróżowanie

standryk dołączył
14.02.2012

standryk 10:18 | 15.02.2012

Witam
Jesteśmy ( 50l ) parą lubiącą podróże, zwiedzanie i leniuchowanie na plaży
Trzy lata wstecz byliśmy również samochodem w Chorwacji południowej w Gradacu. Zwiedziliśmy Dubrownik Ston, Baśka Woda, Makarska byliśmy w Bośni w Mostarze i kilki innych miejscowościach. Jadąc wybrzeżem zatrzymaliśmy się celem zwiedzenia (na krótko) Omiś, Split, Torgi, Zadar, Senj, Jeziora Plitwickie Wyjazd z Łodzi ok. 1wrzesinia 2012r na dwa tygodnie samochodem . Planujemy przejazd między innymi przez Słowenię gdzie chcemy zobaczyć jezioro Bled i jaskinie Postojnską docelowo planujemy zwiedzić Istrię i północną część Chorwacji.może wyspy Cres, Krk, Pag. Jesteśmy otwarci na wspólne uzgodnienie trasy przejazdu i pobytu Do szczęścia brakuje nam towarzystwa, może ktoś chciałby się do nas przyłączyć, miło jest delektować się kawą , piwem czy czymś mocniejszym w doborowym towarzystwie.a także bezpieczniej jest podróżować w większej grupie, w kilka samochodów.
Kontakt : videofilmowanie@wp.pl
enigmazb@wp.pl

usunięty/nieznany 22:56 | 01.04.2013

Ja ostatnio dostałem 10% zniżki kupując ubezpieczenie WARTA TRAVEL DIRECT, podając kod promocyjny: WARD01656000
wartadirect.pl/ 

Heyerdal dołączył
25.03.2012

Heyerdal 10:05 | 02.04.2013

Ahoj!
Proponuje szukać wśród cromaniaków
www.cro.pl 
pozdrawiam i powodzenia
Lech

[konto usunięte] dołączył
16.03.2013

[konto usunięte] 19:35 | 04.04.2013

Ja właśnie zorganizowałam mojej klasie wycieczkę do Pragi, i polecam firmę transportową www.automagik.pl 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl