Forum dyskusyjne

bankomaty

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Mońka dołączył
11.02.2012

Mońka 17:50 | 15.02.2012

Witam wszystkich podróżników,
Chcialabym się dowiedzieć jak przedstawia się sprawa z bankomatami w Indiach. Czy można korzystać z tzw "kart płaskich" czy tylko z "wypukłych"? Bo to chyba niezbyt odpowiedzialne aby całą gotówkę trzymać przy sobie...

vojti dołączył
10.01.2011

vojti 19:40 | 18.02.2012

hey od 3tyg podrozuje po Indiach i nie mialem problemu z wyplata kasy z bankomatow (jest ich sporo w roznych miejscach). Polecam vise lub maestro mbanku nie pobieraja prowizji.

piotrwaz dołączył
31.01.2010

miszel78 dołączył
10.12.2010

miszel78 09:18 | 18.03.2012

uzywam od prawie dwoch lat visa electron "płaską" bez problemu

putrycydes dołączył
15.10.2005

putrycydes 19:17 | 18.03.2012

Witajcie. Ja zawsze dziele kase na walute, czeki podroznicze oraz karty - jedna kredytowa i jedna bankomatowa. Raczej bym nie pojechal z sama karta, zwazywszy ze bylem swiadkiem przygody mojego znajomego i to nie w tzw. Trzecim Swiecie ale w Chorwacji pare lat temu. Przygoda polegala na tym ze wlozyl karte do bankomatu, a ten nie dosc ze nie wydal mu kasy to jeszcze ja zlamal. Gdybym nie widzial to bym nie uwierzyl. Teraz truizm - gotowke zawsze moga ukrasc, co przydarzylo mi sie w pakistanie i meksyku (oba przypadki w hotelu - wyciagaja jeden dwa banknoty dla niepoznaki). Jak dotad z czekami nie mialem problemow - ani z kradzieza ani z realizacja. No moze raz w 1995 r. w Rosji, ale udalo sie na Rejtana - powiedzielismy ze nie wyjdziemy z banku (ktoregos z rzedu), a kasy juz nie mielismy zadnej. I mimo ze niby nie to jednak zrealizowali. Tak ze wracajac do meritum dziel kase na karty, czeki i walute. Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl