Forum dyskusyjne

Birma 2011 - relacja

kategoria podróże po świecie

kraj Myanmar

Entourager dołączył
16.09.2010

Entourager 11:55 | 16.02.2012

Richard Bach powiedział, iż każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia. U mnie najpierw pojawiło się marzenie i cierpliwie czekałem na tą moc. A kiedy i ona nadeszła bezlitośnie jej użyłem.

Po 11 miesiącach od powrotu z Birmy udało mi się zakończyć fotorelację z wyprawy i opleść ją tekstem. Wiele osób widziało migawki lub słyszało ode mnie szczątkowe historie. Teraz mogę zaprosić wszystkich na całość:

www.entourager.pl 

Tym, którym starczy sił by dobrnąć do końca z góry gratuluję i podziwiam za wytrwałość.
Życzę, by Wasze marzenia spełniły się tak, jak moje.

Pozdrawiam,
Entourager

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 13:23 | 16.02.2012

Szare czcionki na czarnym tle, zniechęcające...nie można było wymyslec czegoś bardziej przyjaznego dla oczu ?
pozdro
Marek

Entourager dołączył
16.09.2010

Entourager 19:33 | 16.02.2012

To jedna z najbardziej przyjaznych dla oczu kombinacji. Osobiście nie używam różowej czcionki, więc dlatego wybrałem szarą. Na problemy CTRL+ proponuję.

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 07:59 | 17.02.2012

Najbardziej przyjazna kombinacja to czarne czcionki na czarnym tle, oczy odpoczywają :> Mam nadzieję ,że Admin Globtrotera nie pójdzie w twoje ślady.

Entourager dołączył
16.09.2010

Entourager 08:02 | 17.02.2012

Bardzo dziękuję za merytoryczną ocenę zdjęć i treści. Co do formy, pozwolę sobie pozostać przy swoim.

mario-mil dołączył
21.10.2008

mario-mil 11:39 | 17.02.2012

Entourager nie przejmuj się niepoważnymi uwagami niedowidzącego Kolegi,dzięki za napisaną z pasją relację z Birmy.Nie wszyscy faceci lecą do Azii aby na starość sobie pofolgować.

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 12:14 | 17.02.2012

Napisałem o kolorze czcionki i tła , o niczym więcej. Twój komentarz jest od czapy.

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 12:08 | 17.02.2012

Po co spamujesz po wszystkich forach , skoro nie przyjmujesz uwag ? Jesli oczekujesz ocen zdjęć czy treści to powinieneś je pokazać w takiej formie, aby to czytelnik był zadowolony , a nie ty sam. Ale nie zamierzam się tu upierać, pewnie to tylko moje zdanie.A przy okazji - dużo lepszą opcją odczytania takich stron jest CTR A_>CTR C->CTR V do Worda. CTR + nie mieści się na ekranie monitora. Samo Ctr A też jest niezłe - białe litery na niebieskim tle.Można też zrobic dwie wersje strony ale skoro to ma być strona tylko dla wybranych to rzeczywiscie szkoda na to czasu.

Entourager dołączył
16.09.2010

Entourager 12:24 | 17.02.2012

Marku, rozmumiem Twoje uwagi, ale w tym wypadku się z nimi nie zgadzam. Nie tylko dlatego, że takie jest moje widzimisię, ale też dlatego, że wielu znajomych mówiło mi, że zdjęcia na czarnym prezentują się najlepiej, a szary tekst jest wystarczająco widoczny. Również moje rozumienie słowa SPAM jest inne niż Twoje wiec polemiki nie podejmuję. Udało mi się opracować to w jednej wersji. Są tacy, którzy mają stronę w dwóch wersjach, ciągle niedokończoną.

Instinct29 dołączył
02.12.2011

Instinct29 15:01 | 17.02.2012

Dobrze sie czytalo, wiecej takich relacji.

bigmark dołączył
26.12.2008

bigmark 16:23 | 17.02.2012

Siedzę całymi dniami wpatrując się w monitor i każde utrudnienie wzbudza we mnie odruch niechęci.Wierze na słowo , ze strona jest interesująca i skłoni może kogoś do odwiedzenia tego niewątpliwie interesującego kraju.
Przyjmuję pojednawczy ton za dobra monetę i jesli chodzi o mnie to temat uważam za zakończony.
Pozdrawiam
Marek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl