Forum dyskusyjne


szczery obiektywizm podstawą radości z oceny -

kategoria uwagi do forum i serwisu

Gdakub dołączył
19.02.2012

Gdakub 23:31 | 22.02.2012

Zmiany w sytemie oceniania zdjęć już się testują ja natomiast chciałbym zaapelować o szczere i obiektywne ocenianie zdjęć. Uznanie dla treści, pomysły czy unikalności zdjęcia można wyrazić komentując je. Dawanie "jak leci" oceny technicznej pięć (5) zdjęciom nieostrym, źle naświetlonych, poruszonym, bez kompozycji itd powoduje jej dewaluacje. Efekt tego jest taki że przestaje ona cieszyć. Zostawmy 5 dla zdjęć naprawdę wyjątkowych. Tak żeby ich autorzy poczuli że zrobili coś naprawdę fajnego.
Z pozdrowieniami
Gdakub


kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 00:52 | 23.02.2012

Nie ma co się dziwić , kiedy jednym z warunków , aby móc oceniać jest średnia 3. Czy jest ktoś taki , kto w obecnej chwili nie ma takiej średniej w " Nowym Systemie" ??


Gdakub dołączył
19.02.2012

Gdakub 06:31 | 23.02.2012

Wiesz, tu może nawet nie chodzi o to aby bardziej selekcjonować "oceniaczy" niech ocenia nawet każdy ale krytycznie i z przyjęciem że "3" to już dobre zdjęcie "4" bardzo dobre a "5" to bym sobie na ścianie w pokoju powiesił :-).


kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 04:34 | 24.02.2012

Teorię to raczej każdy zna , tyle że w praktyce mamy inne wyniki , dosyć trudno być oceniającym i ocenianym , również pozostaje sprawa wiedzy.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl