Forum dyskusyjne


Trasa Radźastan pytania

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

stock dołączył
24.01.2012

stock 19:57 | 23.02.2012

Hej,
Plan wstępnie mamy taki. Lądujemy i wylatujemy z Delhi (5-22.04.2012). Opracowaliśmy taki plan. Z Delhi uderzamy do Dharamschala, tam kilka dni pobytu, może lekki treking, potem chcemy się dostać do Varanasi. I tu pytanie - czy bujać się przez Delhi, tam przesiadać i dalej czy może oblecieć to maxymalnie północną stroną (tuż przy granicy). Dalej oczywiście Agra, Jaipur i kręcenie się po okolicy. Powrót do Delhi. Najbardziej ciekawią mnie Wasze sugestie na trasę z Dharamschala do Varanasi - jak tą cholernie długa trase rozgryźć. Czy może z Dharamschala do Jaipuru, Agry i Varanasi i stamtąd nocnym do Delhi. Wyjazd niestety krótki - bo brakło zeszłorocznego urlopu, a tegoroczny przeznaczony jest na coś innego ;)


stock dołączył
24.01.2012

stock 09:40 | 24.02.2012

nikt nic nie napisze, nikt nie był - no, ale jaja.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl