Forum dyskusyjne


Inne niż lotnicze sposoby przemieszczania się

kategoria podróże po świecie

sinaia dołączył
28.12.2008

sinaia 15:45 | 27.02.2012

Pod koniec listopada br. z Cairns w Australii lotem dostaniemy się do Port Moresby w Papua Nowa Gwinea. Planujemy lądem dostępnymi drogami, a gdzie ich nie ma pieszo przemierzyć ten kraj. Spędzimy w tym kraju około 2 miesięcy (wiza do 60 dni). Jak wygląda realnie przemieszczanie się wewnątrz tego kraju ? Czy istnieje jakakolwiek możliwość przekroczenia lądem granicy PNG do indonezyjskiej części wyspy ? Czy istnieje inny rodzaj niż samolotem z Port Moresby przez Australię przedostania się do Indonezji ?
Czy wewnątrz PNG są jakieś problemy z zakupem żywności w napotykanych miejscowościach ? Chętnie wysłucham wszelkich porad osób które już tam były. Papua Nowa Gwinea jest tylko częścią większej wyprawy jednak jest też jej głównym celem w sensie geograficznym.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl