Forum dyskusyjne

Kilka Pytan Technicznych

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Aniab dołączył
12.01.2012

Aniab 10:26 | 29.02.2012

Hej, no wiec udalo sie znalezc towarzyszke podrozy i bilety zostaly zakupione na czerwiec. Lecimy do New Delhi.W 2 tygodniowym planie zmiescilysmy: Zloty trojkat, pobyt w ashramie(yoga +Medytacja) oraz trek do Valley of Flowers. I tu pytanie. W Valley of Flowers bedziemy 3 dni- oferta przyslana przez lokalne biuro w New Delhi mowi, ze jesli chcemy dodatkowa eskorte w dolinie kwiatow- to kosztuje to dodatkowo 125 USD. Wiec - czy jest nam takowa eskorta potrzebna? Ma ktos doswiadcznie? Drugie pytanie : W pierwotnej wycenie zawarte byly noclegi w hotelach 4 gwiazdkowych. Cena za calosc pobytu 995 USd (lacznie z przejazdami samochodem, hotelami, sniadaniem, pobytem w ashramie, biletem na pociag Delhi-Hardiwar).Aby nieco przyoszczedzic postanowilysmy poprosic o wycene z zakwaterowaniem typu budget.I dostalysmy nowa cene pakietu z noclegami w hotelach 3*, ale cena spadla tylko o 125 USD. Co mysliscie o tym?Co wybrac i czy warto opuszczac standard? A czy w ogole-zeby poczuc klimat podrozowania- polecilibyscie jakies inne formy zakwaterowania niz hotel (hostele itp?)Prosze o porade i z gory dzieki!!

WYGODNA dołączył
12.01.2012

WYGODNA 16:11 | 23.03.2012

Ja na twoim miejscu zostałabym przy 4*.W cenie niewielka różnica ale standard nieporównywalny.Również korzystałam z miejscowego biura i byłam bardzo zadowolona.Wszystko zorganizowane, bez czekania,samochód z kierowcą do twojej dyspozycji.Szkoda czasu na szukanie hotelu,autobusu czy jaszcze czegoś tam.Widziałam ludzi z plecakiem,brudnych,nieogolonych itp.Spotkałam znajomych którzy nocowali za 6 usd,autobusem 90km jechali z 2 przesiadkami 6 godz.szukanie hotelu ok.2godz.i po dotarciu na miejsce byli wykończeni.Może to i przygoda ale ?Dla takich ludzi jest rzeczywiście tanio,jednak jeśli chcesz normalnie zjeśc, wyspac i umyc wcale nie jest tanio.Np.w normalnej restauracji czy barze gdzie jedli również indusi za obiad dla 4 os + 2 napoje i 2 piwa płaciłam średnio 2000 rupi.Niestety nie byłam w Valley of Floweers.

Beata_1985 dołączył
24.03.2012

Beata_1985 11:29 | 24.03.2012

Anjab- z jakiego biura podróży korzystałaś? Czy te wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy/miejsca (Zloty Trojkat, poyt a ashramie) są organizowane przez biuro? z góry dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 18:26 | 24.03.2012

Przede wszystkim pytanie ile noclegów mieliście zarezerwowanych, różnica między 3 a 4 gwiazdkowych najczęściej wychodzi jakieś 15-30USD za pokój dwuosobowy za nocleg wiec tu bym się nie nastawiał na ogromną oszczędność.

WYGODNA dołączył
12.01.2012

WYGODNA 15:29 | 28.03.2012

Jeśli chodzi o hotele najczęściej były to od 1 do 3 noclegów.Ale jak mówię różnica nieporównywalna w standardzie jak również w podawanych śniadaniach.Stół szwedzki,dużo większy wybór i jesz,pijesz ile chcesz.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl