Forum dyskusyjne


Wycieczki fakultatywne z Pattaya

kategoria podróże po świecie

famasquad dołączył
29.02.2012

famasquad 13:45 | 29.02.2012

Ogólnie chcę się zorientować jakie wycieczki fakultatywne mają w ofercie lokalne biura, gdzie, na jak długo i ceny. Może znacie jakieś strony internetowe takich biur lub posiadacie jakieś ulotki itp


1414 dołączył
11.05.2005

1414 10:12 | 14.03.2012

Z Pattaya?NIe jest ot chyba najlepsze miejsce wypadowe....ale z pewnoscia jest tego troche.Dowiesz sie na miejscu w kazdym biurze podrozy.Osobiscie preferuje poludniowe rejony.W czwartek Kho Lipe..


famasquad dołączył
29.02.2012

famasquad 12:53 | 14.03.2012

akurat z Pattaya jest blisko zarówno do Bangkoku jak i do Kambodży, więc myślę, że to dobre miejsce wypadowe, bo i na Ko Chang też blisko. Z południowych wysp to wszędzie daleko, tam sam piasek, woda i palmy :D Chodzi mi o ceny właśnie z biur podróży, bo nie wiem jak zaplanować budżet :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl