Forum dyskusyjne


Dziedzictwo Majów- kto był

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

j.edyta dołączył
27.01.2012

j.edyta 16:46 | 07.03.2012

Witam, już kiedyś pisałam ale ponawiam prośbę. Bardzo mi zależy, ponieważ czas ucieka a to moja jedyna szansa. Piszę pracę licencjacką na temat dziedzictwa kulturowego Majów i potrzebuję osoby, która była na Płw Jukatan i wie jak to wygląda w rzeczywistości. Zależy mi bardzo na wywiadzie z osobą, która naprawdę coś wie na ten temat, ponieważ byłoby to dużó ciekawsze i bardziej wartościowe niż ankiety. Bardzo proszę o pomoc :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl