Forum dyskusyjne

Prosze o pomoc

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

Joaska11 dołączył
10.03.2012

Joaska11 18:33 | 10.03.2012

Witam
Proszę o opinię hotelu Kilifi Bay Resort, czy ktoś z Państwa był?
Zastanawiam się nad wyjazdem, choć nie chciałabym siedzieć tylko w hotelu lecz także zwiedzać to jednak po przeczytaniu różnorodnych opinii na innych forach o tym hotelu wciąż się zastanawiam.
Dziękuje z góry za odpowiedź.

inde dołączył
07.02.2012

inde 13:39 | 12.03.2012

Zazwyczaj opieram się na informacjach, które znajdę na holidaychecku, Poczytać, zdjęcia pooglądać i podjąć decyzje: www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Hotel+Kilifi+B  ay+Resort-hid_83981.html

litwin4 dołączył
14.03.2012

litwin4 15:23 | 14.03.2012

Witam
11-03 wróciłem z hotelu kilifi baobab sea lodge, hotel o którym piszesz znajduje się około 4 km idąc plażą, odwiedzaliśmy tam znajomych ,byli bardzo zadowoleni z warunków, hotele te należą do jednej sieci więc można korzystać ze wszystkich atrakcji i all inclusive , zwiedzanie bez przewodnika lub ochrony bardzo ryzykowne,świadczy o tym że hotele są obstawiane przez uzbrojonych policjantów.plaża nie należy do zadbanych, dużo wodorostów oraz skaliste dno,brak leżaków i parasoli, kąpiel wśród licznych wodorostów. można skorzystać z wycieczek safari za 250 dol. safari bllu 100 dol, zwiedzanie Mombasy 50 dol.Jeżeli masz szczególowe pytania chętnie odpowiem
Pozdrawiam

urszulla37 dołączył
02.10.2010

urszulla37 12:38 | 30.05.2012

W marcu byłam w tym hotelu na tydzień. Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni. Hotel niewielki bardzo kameralny, bardzo dobre jedzenie, chociaż nie powalające ilości. Dużo świeżych owoców. W ogrodzie biegają całe rodziny małp.Ładny basen. brak parasoli i leżaków nie stanowi problemu wystarczy ręcznik. plaża jest naprawdę ciekawa szczególnie podczas odpływów. Na plaży można kupić pamiątki i wycieczki fakultatywne dużo taniej niż od bióra. Można wziąść jakieś buty mniej lubiane lecz nie zaniszczone, chętnie się na nie wymieniają na ciekawe zeżby zwierząt lub inne. Na plaży można spotkać miejscowe dzieciaki robią różne akrobacje cieszą się z każdeo dolara. W marcu zapaciliśmy za ten hotel 2400 i to było naprawdę tanio za te warunki w Keni. Teraz ten hotel jest za 6000 i jest stanowczo za drogo. Wart jest max 3500 nie więcej.

Dyzio1111 dołączył
11.11.2012

Dyzio1111 17:48 | 11.11.2012

Witam mam prośbę możesz mi napisać z jakiego biuro jechałeś na safari w takej cenie?. Ja mam oferte za 2 dniowe 380 euro i wydaje mi się to bardzo dużo.

Julitta dołączył
06.08.2012

Julitta 11:55 | 07.08.2012

Byłam odwiedzić Kilifi Bay Resort, a wakacje wykupiłam w Baobab. Hotele znajdują się obok siebie. Jeden właściciel i można korzystać z atrakcji, jakie fundują oba hotele. Niestety muszę powiedzieć, że jest tam niebezpiecznie. Za mojego pobytu - marzec 2011 - napadli w czasie snu na 3 polskie rodziny i zabrali im wszystko. Grozili maczetami, a ten co się stawiał został pobity. Wracali do Polski z reklamówkami. Przykre ale prawdziwe. Sama nie pojechałabym do Kilifi. Musi być obstawa. Ludzie tam są bardzo biedni. Czyłałam o tym i dlatego z Polski zabrałam art.biurowe, zabawki, tenisówki i wszystko rozdałam. Zostawiłam tam też kosmetyki. Proszę nie wykorzystywać biedy - ktoś pisał o handlu wymiennym - to wyzysk. Tak robią prostacy. Dajcie im zarobić parę dolców. Widziałam w Keni ludzi śpiących na klepisku, wychudzonych. Takie mam wspomnienia. Jedno jest pewne, przyroda jest tam piękna i plaża i morze. Warto wydać 250 dolców na safarii - mi się podobało. Polecam.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl