Forum dyskusyjne


Eurotrip 2012

kategoria podróże po świecie

eurotrip dołączył
11.03.2012

eurotrip 11:19 | 11.03.2012

Witam! dnia 04.08.12r. wyruszamy ekipą 8-osobową na 20-dniową objazdówkę po Europie Zachodniej. Planujemy zrobić 8000 km jednym autem, nie kupionym, lecz z wypożyczalni, aby uniknąć kosztów związanych z awarią auta, bądź zminimalizować ryzyko.
Wyruszamy z Krakowa, w kierunku Berlina. W ten sposób zaczynamy przygodę podążając, unikamy autostrad i dróg płatnych, by po pierwsze minimalizować koszty, które nie będą jednak małe, jak i z racji tego, że jest to objazdówka, chcemy zobaczyć jak najwięcej. Powrót z Madrytu, przez stolicę Katalonii, Andorę, Lazurowe Wybrzeże, Mediolan, Monachium, Wiedeń i naszych południowych sąsiadów.
Jest co raz większe zainteresowanie podróżą, ze strony studentów i nie tylko, więc bardzo możliwe, ze dla wybranych będzie zorganizowany drugi samochód.
więcej: www.facebook.com/eurotrip2012 Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl