Forum dyskusyjne


Nowa Kaledonia -czy któryś włóczykij tam był

kategoria podróże po świecie

stenia dołączył
07.02.2011

stenia 19:23 | 15.03.2012

Ponawiam prośbę o wiadomości (najlepiej poparte własnym doświadczeniem) z Nowej Kaledonii. Brak odzewu źle wróży . Pozdrawiam


kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 04:39 | 16.03.2012

Byłem bardzo krótko w Noumea , małe miasto , tak naprawdę nic szczególnego. Przewodnik z mapą możesz zamówić za darmo na - jasons.com , mam nadzieję że wysyłają je również do Polski.
W Noumea byłem tylko w museum i Tjibaou Kanak cultural centre , które były interesującymi miejscami. , prócz tego plaże Baie des Citrons i Anse Vata. Będąc Tobą bym również zahaczył na Fiji , zwłaszcza Port Denarau , może z interesującymi wyspami Mamanuca. Wyspy Cooka są również interesujące , jeżeli chodzi o Polinezję Francuską , zbyt droga , Papeete dziura , oczywiście wyspy są interesujące , byłem na Moorea i Bora Bora , ale palmy masz również na Fiji i taniej. PowodzeniaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl