Forum dyskusyjne


Świeto Herbaty 2012

kategoria inne

kraj Polska

cesta dołączył
20.03.2012

cesta 18:50 | 20.03.2012

Multi-kulti festiwal z herbatą w roli głównej! Zapraszamy na koncerty egzotycznej muzyki, wykłady podróżnicze z całego świata i ciekawe workshopy.
Święto Herbaty przywita swoich gości już po raz czwarty w dniach 8–9 czerwca 2012.
Miłośnicy herbaty, podróży i festiwalowej atmosfery spotkają się na pograniczu polsko-czeskim w Cieszynie i Czeskim Cieszynie. „Święto Herbaty“ znajduje się na terenie klasycystycznego zamku w Cieszynie, po Wieżą Piastowską, tuż obok czeskich granic. Ci, którzy chcą odwiedzić festiwal smaków, dźwięków, wykładów, warsztatów i degustacji herbat z całego świata, mogą już teraz zapisać sobie w kalendarzu piątek i sobotę 8 i 9 czerwca 2012.

Więcej na: www.facebook.com/SvatekCaje 


VillaVerdi_pl dołączył
27.03.2012

VillaVerdi_pl 10:47 | 19.04.2012

Zapowiada się bardzo ciekawie,co o tym myślicie? Może ktoś już był i podzieli się swoimi wrażeniami? szczerze mówiąc to pierwsze słyszy o Święcie Herbaty:)


TheOneHostel_pl dołączył
27.08.2012

TheOneHostel_pl 10:39 | 07.12.2012

Swieto już za nami,widziałem zdjecia na innym forum i można było zapoznać się z różnymi smakami,odmianami herbat z każdego zakątku świata. Następnym razem udział w takim święcie jest obowiązkowy:)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl