Forum dyskusyjne

Czy był ktoś w Cabanatuan City

kategoria podróże po świecie

pirrs dołączył
20.03.2012

pirrs 21:31 | 20.03.2012

Witam. zamierzam wybrać się w tym roku do tego miejsca.Pytanie czy ktoś był tam już.Czy jest bezpiecznie?Poznałem dziewczynę z tamtych stron i stąd moje zapytanie.

WYGODNA dołączył
12.01.2012

WYGODNA 23:39 | 21.03.2012

Na Filipinach byłam 3 lata temu.Wylądowałam na Cebu i nie miałam żadnych rezerwacji.Na miejscu okazało sie że na Filipinach nie działają żadne biura turystyczne.Pierwszą noc spędziłam w hotelu drogim,który zaproponowano mi na lotnisku.Wszystkie hotele załatwiałam na miejscu przez internet.Z Cebu pojechałam na Bantanaja i przemieszczając się przez inne wyspy dojechałam na Boracay.Niezapomniane wakacje,a zwłaszcza wyspa Malapaskua no i boracay.Polecam!

pirrs dołączył
20.03.2012

pirrs 19:46 | 27.03.2012

Dzięki za info.Może ktoś jeszcze?Aha leciał ktoś tzw "tanimi liniami lotniczymi"? cena waha sie około 3500pln w obie strony.z tym że...
Wylot:Warszawa,Praga i Czas przesiadki: 8h 40m!!!masakra.Potem dalej Praga Seul czas przesiadki Czas przesiadki: 8h 25m masakra kolejna!Seul i Manila wreszcie...Pytanie co robic z tym "wolnym"czasem???

pirrs dołączył
20.03.2012

pirrs 19:48 | 27.03.2012

Czyli wylot 24 października ok.9:00 przylot 25 października około godziny 23:00.

kasiaijulka dołączył
07.01.2010

kasiaijulka 13:50 | 16.04.2012

My lecialysmy Aeroflotem ok 3000zl lot wwa-moskwa-hk stamtad tanim lotem do manilii liniami cebu pacific :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl