Forum dyskusyjne

Noclegi i plaże Goa Alappuzha Kollam Warkala Hampi

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Palawan dołączył
16.02.2011

Palawan 11:20 | 22.03.2012

Witam . Proszę o namiary na jakis domek na plazy .hotelik , gesthaus w następujacych miejscowosciach - Goa- okolice Madgaon, Alappuzha,Kollam, Warkala,Hampi.I piekne plaże Z góry dziękuję za pomoc

Palawan dołączył
16.02.2011

Palawan 11:02 | 25.03.2012

Witam i pytam . Czy nikt z z bywalców południowych rejonów Indii nie pamieta namiarów na jakies rozsadne miejsca na nocleg w tak turystycznych rejonach jak Goa, Alapuzha, Warkala , Hampi?

Musznik dołączył
02.04.2012

Musznik 13:01 | 02.04.2012

Hej!
Niestety mogę pomóc tylko z Hampi. Polecam nocleg po drugiej stronie rzeki (trzeba przepłynąć promem 15/os +5 rupii za bagaż), pierwszy guest house po lewej (chyba Theya guest house), mają świetne nagłośnienie i muzykę, wieczorami puszczają filmy, a kucharz jest świetny - najlepsza pizza jaką jadłem w Azji, a za tą jakość dość tania (ok 120 rupii). Spróbuj też deseru - Hello to the Queen, chyba że się boisz jeść lodów.
Jeśli chodzi o cenę pokoju - za 2 osoby płaciliśmy 150 rupii, łazienka na zewnątrz.

www.BubblesAroundTheWorld.com 

Palawan dołączył
16.02.2011

Palawan 21:46 | 02.04.2012

Wielkie dzięki Musznik. Liczę że ludzie wpiszą szybciej info o gesthausah na Goa Alappuzhy i Warkali bo lecimy juz 12 04 .

Palawan dołączył
16.02.2011

Palawan 09:42 | 28.04.2012

Dzieki Ci agatttko. Twój post ze wskazanym kierunkiem okazał sie bardzo pomocny.

6kitti5 dołączył
18.01.2012

6kitti5 15:34 | 21.05.2012

ja mam namiary na Allaphy jesli jeszcze potrzebne, wogole to to miasto nie jest ciekawe, najgorsze z odwiedzonych.

arturo.sz dołączył
25.05.2006

arturo.sz 10:04 | 22.05.2012

Nie stresuj się, nocleg sam Cię tam znajdzie, jest tego pełno. Śmiało jedź w ciemno.

sekulanka.k dołączył
07.10.2014

sekulanka.k 23:59 | 25.11.2014

Przede mna zakup biletow kolejowych. Zastanawiam sie jakie beda najblizsze stacje kolejowe do poszczegolnych plaz - rozpatrujemy kilka.

Czy ktos moglby mi podpowiedziec?
- Utorda Beach - vasco da gama?
- plaza Agonda
- plaża Cola
- Plaza Vagator - stacja Tivim - miasto Mapusa
- plaża Cavelossim
- plaża Mandrem
- plaza Polem
Z gory dziekuje!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl