Forum dyskusyjne

Szukam Towarzyszy wyprawy do Indii - wrzesień październik listopad 2012

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Ma_rysia dołączył
08.07.2010

Ma_rysia 13:40 | 23.03.2012

Jak w temacie. Plan wyjazdu do uzgodnienia wspólnie. Warunki takie jak czas wyjazdu i czas pobytu, koszty, charakter pobytu (byle nie pobyt typowo wypoczynkowo - wczasowy) również do uzgodnienia wspólnie.

kontakt: tutejsza skrzynka mailowa lub bezadresu@wp.pl

Pozdrowienia, Ma_rysia :-)

Garibaldi dołączył
05.06.2012

Garibaldi 18:54 | 05.06.2012

Wracajac z Nepalu zegnam moja grupe i sam planuje pobyt w Indiach.
Poczatek:New Delhi 19.11.2012 i okolo 3 tygodnie.
Szukam towarzysza(szki) podrozy na caly okres - lub czesc..

Trasa :
mam mnie wiecej zaplanowana - ale nic zarezerwowanego, wiec moge zmienic. A Wiec -
1) Delhi Varanasi - Delhi
2) Rajastan, Jaipur, Pushkar (targi wielbladow), Jodhpur, Delhi.
3) Kerala (kochin i okolice)

Filozofia podrozy:
1) Zobaczyc ciekawe miejsca, ludzi, festiwalem przyrode
2) Nie umeczyc sie

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl