Forum dyskusyjne

Bajkał 2012 - samochodem

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

rolek_gr dołączył
24.03.2012

rolek_gr 21:50 | 24.03.2012

Witam
Wybieram się nad Bajkał samochodem, wyjazd ok. połowy czerwca, czas zabawy około trzydziestu kilku dni. Jeśli macie podobny pomysł i samochód to razem może być przyjemniej. Pozdrawiam R.

dadrian dołączył
26.03.2012

dadrian 20:48 | 26.03.2012

Szkoda, że nie we wrześniu. Przynajmiej w jedną stronę jechalibyśmy razem, bo mam zamiar jechać dalej.
Pozdrawiam
Adrian

rolek_gr dołączył
24.03.2012

rolek_gr 22:06 | 27.03.2012

Termin jest stymulowany w znacznym stopniu pogodą, we wrześniu nad Bajkałem jest już baaaardzo zimno, ale nie wykluczone, ze kiedyś wybiorę się tam i w taką porę. wymaga to tylko mentalnego i sprzętowego przygotowania, ze szczególnym uwzględnieniem środka transportu - jak to mówią Rosjanie - "maszyna nie człowiek, musi odpocząć" :) Daj znać jak byś zmienił zdanie.
Pozdrawiam
Rolek

rolek_gr dołączył
24.03.2012

rolek_gr 22:05 | 27.03.2012

We wrześniu nad Bajkałem jest już baaaaardzo zimno, a dalej tym bardziej więc chylę czoła dla projektu. Kiedyś wybiorę się "na chłodno" ale wymaga to jeszcze przygotowania mentalnego i sprzętowego. Jak mówią Rosjanie - "maszyna nie człowiek musi odpocząć" :) Daj znać jak będziesz myślał o zmianie terminu. Tak czy inaczej życzę powodzenia i szerokości
Pozdrawiam
Rolek

bajkalik dołączył
08.05.2011

bajkalik 02:15 | 01.04.2012

witam, a jakim samochdem wybieracie sie nad Bajkal, ku rosji? a, we wrzesniu, spokojnie mozna jechac, jeszcze tu nie ma zimy :)

rolek_gr dołączył
24.03.2012

rolek_gr 17:02 | 01.04.2012

Czesc,
wszystko fajnie, ale w nocy to juz ciepło nie jest i nocowac w namiocie może byc chłodno:) A samochód chyba da radę: 4x4, 160 KM, koła 31" i dodatki, damy rade :) mieszkasz może w tamtej okolicy? chetnie posłucham ciekawych rad. dzieki i pozdrawiam Rolek

bajkalik dołączył
08.05.2011

bajkalik 00:57 | 22.04.2012

czesc! spokojnie, ja bylem w Irkucku golfem II, fakt, trzeba maszynie dac podarki w postaci czesci, ale drogi juz coraz lepsze. Macie jakis program wyprawy, chetnie sie nad nim pochyle i ewentualnie powiem gdzie jakie drogi sa. Moj mail: bcz80@wp.pl dzieki

iljaa dołączył
07.06.2011

iljaa 10:59 | 26.04.2012

czesc,
z tego co wiem, przejechales azje centralna az do bajkalu samochodem. Ja zamierzam zrobic ta trase w tym roku. Opisales moze swoja wyprawe gdzies? Chetnie bym przeczytal. Pozdrawiam, Ilja

Ravs dołączył
05.05.2012

Ravs 17:54 | 05.05.2012

Hej. Pomysł mamy podobny tylko brak auta ostatecznego i z ekipom różnie wciąż myślą... jak znalazły by się wolne miejsca daj znać.:). Jakie +/- koszta
pozd. Rafał

Maugustyn dołączył
28.05.2012

Maugustyn 09:39 | 21.06.2012

My jedziemy busem nad bajkał 24 sierpnia. Jak cos to pisz augustyn.ma@gmail.com mamy wolne miejsca.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl