Forum dyskusyjne


Majówka w rumuńskiej Mołdawii i Republice Mołdawii

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

cokolwiek666 dołączył
25.03.2012

cokolwiek666 15:48 | 25.03.2012

Szukamy chętnych na wyprawę objazdową (transport autokarowy) do Rumunii (Maramuresz, Bukowina i Mołdawia) oraz Republiki Mołdawii. Wyjazd zaplanowaliśmy na 27 kwietnia w piątek wieczorem z Warszawy (można się dosiąść po drodze). W sumie jest to wyjazd na 10 dni za kwotę około 750 zł (wyżywienie i napitek we własnym zakresie). Planujemy dużo zwiedzania (m.in. wesoły cmentarz w Sapancie, Góry Maramureskie i Rarau, drewinane wsie i malowanwe monastyry- Humor, Voronet, Sucevita, a z miast Baia Mare, Kiszyniow, Vatra Dornei i dużo więcej. Noclegi zapewnione. Jak ktoś jest zainteresowany to prosimy o kontakt: fot.kinga@wp.pl


cokolwiek666 dołączył
25.03.2012

cokolwiek666 13:15 | 10.04.2012

Powyższe ogłoszenie jest już nieaktualne


Czarodziejki_com_pl dołączył
15.03.2012

Czarodziejki_com_pl 13:26 | 25.04.2012

Szkoda,bo zapowiadało się naprawdę ciekawie. Rumunia to dla większości z nas "dziki" kraj,ale za to bardzo piękny z mnóstwem zabytków do zwiedzania. Może następnym razem się uda,a fajną majówkę w miłej atmosferze można spędzić też nad naszym morzem w pięknej Ustce:)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl