Forum dyskusyjne

Pytanko o noclegi w Skandynawii

kategoria podróże po świecie

voythaz55 dołączył
29.06.2009

voythaz55 07:07 | 27.03.2012

Witam, byłem w Norwegii 3 lata temu, pokochałem i w tym roku wracam:) Tyle, że trasą przez Niemcy, Danię i Szwecję. Podróżujemy autem w 4 osoby i zastanawiamy się nad opcją namioty czy hytty, jeszcze 3 lata temu za hyttę 4os. płaciliśmy 400-500 NOK, teraz jak udaje mi się cokolwiek znaleźć przez internet, to cena 450 NOK jest jak biały kruk, jeszcze gorzej, jeśli chodzi o nocleg w Szwecji czy Danii. Jaki wariant proponowalibyście jako najbardziej korzystny? Zastanawiamy się nad opcją rozbijania namiotów "na dzikusa", ale od czasu do czasu przydało by się trochę cywilizacji (np. prąd).

telimena dołączył
02.07.2012

telimena 20:56 | 03.07.2012

spróbuj na www.hospitalityclub.org/ 
znajdziesz tam ludzi z całego świata, którzy oferują nie tylko pomoc, ale również w wielu przypadkach noclegi.
jest to bardzo fajna opcja, dzięki której można nie tylko wyeliminować koszty związane z zakwaterowaniem, ale również poznać wielu ciekawych ludzi :) mój kolega z siostrą w ten sposób zwiedzili prawie całą Amerykę Południową. Opcja z namiotami trochę jest odstraszająca, w tym roku jest bardzo zimno, przynajmniej na północy :)

AlexanderPotocki dołączył
28.06.2012

AlexanderPotocki 01:32 | 04.07.2012

hej :-)

moim zdaniem wlasny transport ze spankiem, camper lub mini camperek, ew plus namioty, ceny noclegów są conajmniej dziwne i tanio tam sie spac nie da inaczej niz na swoim :-) hospitallity club fajny ma swoje wady i zalety, zwykle gospodarze chca cie bardzo poznac a czasami nie ma na to ...czasu :)

have fun :-)
AP

AlexanderPotocki dołączył
28.06.2012

AlexanderPotocki 01:34 | 04.07.2012

ps. po co prąd :)?
jesli chodzi o kapiele to jest sporo wody :), może zimna, ale zdrowa :-)

:-)

ajax dołączył
19.09.2010

ajax 20:43 | 12.07.2012

właśnie niedawno sprawdziłem. Nie tylko zimna. Jest k......o zimna, a często w kawałkach ;-) Tak przynajmniej mieliśmy jakieś 10 dni temu

johnny55 dołączył
08.09.2012

johnny55 15:24 | 08.09.2012

Jedyna opcja: rozbicie namiotu na dziko.
Stawki za hotele/hostele/pola namiotowe za wysokie.
Prąd i cywilizacja: raz na jakiś czas prysznic w schronisku za jakieś 10-20zł razem z sauną!
www.waytoimagine.com 

1414 dołączył
11.05.2005

1414 10:47 | 26.05.2013

Jedna noc moge przenocowac u siebie w Geteborgu.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl