Forum dyskusyjne

Trasa Kalkuta-Bangkok w 40 dni- możliwe

kategoria podróże po świecie

kraj Myanmar

fireman dołączył
17.10.2009

fireman 17:25 | 28.03.2012

Witam globtroterów, zaplanowałem trasę niskobudżetowej podróży z Indi do Tajlandi:
Lądowanie w Kalkucie (tutaj załatwiam w 1dzień wizę do Bangladeszu) dalej lądem do Bangladeszu-z Dhaki lot do Rangun, stąd lądem do Bangkoku.
Chcę się poruszać lokalnymi środkami transportu, nie zależy mi na zwiedzaniu super miejsc z przewodnika ale na wtopieniu się w klimat krajów, najwięcej czasu chcę poświęcić na Bangladesz i Birmę które nie są łatwe w przemieszczaniu się, trasę mogę skrócić i do Polski wracać z Rangunu, lub zmienić kolejność i lądować w Bangkoku i dalej do Indi.
Da się pokonać tą trasę w ok 40 dni? Która opcja była by lepsza wg. Was? Spędziłem 2 miesiące w Azji poł-wsch. więc myślę że nie będę się motał za bardzo

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl