Forum dyskusyjne


Sposób oceniania

kategoria podróże po świecie

faraon795 dołączył
28.11.2010

faraon795 17:51 | 28.03.2012

Niektórzy to mają fajnie,bo kiedy większość nas musi gdzieś za granicę uderzyć,by fotki mogły brać udział w punktowaniu,to ktoś,kto jest na stałe np w Australii i nigdzie nie musi tyłka ruszać ma zdjęcia jako zagraniczne... Można do woli na podwórku pstrykać to kangurka,to kupę piachu i czołową pozycję w plebiscycie się osiągnie z łatwością...


GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 09:13 | 29.03.2012

Witam

Faraonie, jestem pewna, że wielu użytkowników Globtrotera bierze udział w glob-społeczności nie dla punktów czy jak to okresliłeś "plebiscytu", ale chęci poznania nowych ludzi, czytania relacji i oglądania zdjęć :-)


Punkty w Glob- rankingu, to rzecz wtórna ...


miłego dnia!
GlobAdmin


VillaVerdi_pl dołączył
27.03.2012

VillaVerdi_pl 10:26 | 29.03.2012

Tutaj racja,wiele osób bierze czynny udział w społeczności nie dal punktów,ale chęci poznania kogoś nowego oraz wspólnej wymianie doświadczeń. To moim zdaniem bardzo ważna sprawa.


faraon795 dołączył
28.11.2010

faraon795 11:24 | 29.03.2012

Chciałbym,żeby to było wyłączną prawdą.ale jak patrzę na tą pseudo rywalizację,na to zdobywanie punktów za wszelką cenę,za zdobycie tej pseudo nagrody dali by się pokrajać,za te uszczypliwości szczególnie między tymi,którzy przewodzą w tej"lidze",to mam wątpliwości co o tym sądzić.. Oczywiście,powiedzą mi ,żebym się z tego portalu po prostu wyniósł jak mi coś nie pasuje,więc to niniejszym czynię.. Wieczorem jak hieny niektórzy czyhają żeby do każdego zdjęcia dolepić jakąkolwiek ocenę i wystarczy najkrótsze słowo komentarzu,bo za to lecą punkciki.. A jak się uczepi dialog dotyczący jakiegoś zdjęcia,to jest taki płytki i denny,że płakać się chce,ale nie sens jest ważny,ważne by się kilkakrotnie zaczepić i zwiększyć konto.. Ci którzy wrzucają zdjęcia bez możliwości ich oceniania są mniej atrakcyjnym"mięsem armatnim" Mam też pewność,że Ci "czołowi globtroterzy tyłka z wersalki nie ruszają,bo muszą dbać cały czas o własne "przychody" na koncie. Co niektórzy to nawet zdjęć nie wrzucają,bo i skąd mają ich nabrać skoro są wyłącznie gawędziarzami,ale w turnieju brylują... Toż to jest chore.. Jeśli nie wierzycie,to skończcie jakąkolwiek punktację, niezdrową rywalizację,a przekonacie się ilu tych"mistrzów" da sobie spokój i może wreszcie wstaną od komputera,a zaczną dla zdrowia zażywać odrobinę ruchu..Toże Was pazdrawlaju..


GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 22:18 | 29.03.2012

Witam, tym razem wieczorową porą

Faraon, w każdej społeczności (nie tylko wirtualnej) są ludzie którzy szukają rywalizacji, są przyglądający się, są aktywnie działający. Każdy ma inne potrzeby.
Globtroter nie jest więc tutaj wyjątkiem. Z racji sporej już liczby użytkowników, na serwisie znajdziesz każdą z tych grup.

Pytanie- czy serwis ma być projektowany tylko i wyłącznie pod jedną z grup? Większość z globtroterów stwierdzi, że nie ... My także przychylamy się do tego, że w różnorodności tkwi urok :-)

Pamiętajmy- Globtroter, punktacja, forum, komentarze to tylko zabawa, nawet jeśli dla wielu z nas ważna, nawet jesli budzi emocje ... To sposób na spędzenie wolnego czasu, poznanie innych kultur, nacieszenie oczu pięknymi zdjęciami, okazja do poznania towarzyszy podróży, a także inspiracja do podróżowania!
Odrobina dystansu do tego co akurat nas razi w danej społeczności i będzie dobrze :-)

pozdrawiam
GlobAdminSmok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 09:28 | 30.03.2012

Ci czołowi globtroterzy jednak trochę tego tylka z wersalki ruszają ... nie jest tak źle


GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 10:06 | 30.03.2012

Zdecydowanie TAK :-)

miłego dnia!
GlobAdminStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl