Forum dyskusyjne

Wczasy nad morzem 2012

kategoria tanie podróżowanie

kraj Polska

ania81s dołączył
02.06.2011

ania81s 09:53 | 30.03.2012

Witam. Mam pytanie.Ma ktoś może jakieś namiary na noclegi nad Bałtykiem.
Potrzebuję od 8lipca na 10dni. Zależy nam zeby bylo w miare blisko do morza (max 500m) i cena nie przesadzona. Juz tyle dzwonilismy po kwaterach i albo zajęte miejsca albo nie ma wystarczającej ilości miejsc, albo cena szalona, albo komuś z towarzystwa. eh ciężko każde mu dopasować, ale może sie uda.

Pozdrawiam serdecznie.

el_gato dołączył
20.03.2012

el_gato 10:08 | 30.03.2012

Sprawdź pensjonat Solar:
www.pensjonat-nad-morzem-solar.pl/2194.html 
byłem rok temu, nie jest źle, tylko najlepiej mieć własną małą kuchenkę bo ceny jedzenia z kosmosu. Za to ceny noclegu do 14.07 umiarkowane (u nich niski sezon), 120zł / dwójka. Pensjonat położony przy lesie na odludziu, plaża tylko dla siebie (200m przez las). A rowerami blisko do Ustronia, można tam się rozerwać.

ania81s dołączył
02.06.2011

tambywalcowa dołączył
29.04.2012

tambywalcowa 14:54 | 30.04.2012

A ja polecam Orbis w Gdańsku. Prócz fajnej miejscówki są też tam inne atrakcje. Bo przecież nie każdy lubi chodzić cały dzień po plaży. Można więc zabrać ze sobą rower, bo w pobliżu jest kilka świetnych ścieżek no i sam hotel otoczony jest uroczym ogrodem. No a tych co wolą leżenie plackiem na pisku na pewno ucieszy fakt, że jest położony tylko 100 m od plaży. Od siebie dodam, że mają doskonałe espresso.

VillaVerdi_pl dołączył
27.03.2012

VillaVerdi_pl 10:53 | 19.04.2012

Dobrym pomysłem na wakacje 2012 nad morzem będzie Łeba- to piękna miejscowość z szeroką plażą,o nocleg również nie ma się co martwić. Masz spory wybór. W tym roku pogoda ma szczególnie dopisać:)

Czarodziejki_com_pl dołączył
15.03.2012

Czarodziejki_com_pl 13:36 | 25.04.2012

Zgadzam się z Przedmówcą,tylko że Ustka ma większa plaże a i tłumów także nie ma się co spodziewać,więc spokojnie wypoczniecie i zrelaksujecie się. Nocleg zawsze się znajdzie.

[fb] Kamila Stanok dołączył
18.10.2016

[fb] Kamila Stanok 13:31 | 18.10.2016

W tamten weekend zabawiliśmy po raz pierwszy z trójką dzieci w Aquapark Reda. Było rewelacyjnie, tylko tyle napiszę. Kompleks jest bardzo duży, można skorzystać z dziesiątek zjeżdżalni, w tym z głównej atrakcji czyli zjeżdżalni przez basen rekinów. Podoba mi się też 300 metrowy spływ, bardzo fajna opcja, żeby trochę odpocząć po szaleństwach na zjeżdżalnia

KasiaKolba dołączył
28.06.2012

KasiaKolba 10:43 | 28.06.2012

Hejka!

Mam mały dylemat, więc zwracam się do Was, bo być może ktoś z Was był w tych ośrodkach i będzie w stanie mi poradzić który wybrać.
W tym roku planuję wybrać się nad morze w jakieś nowe miejsce, nie tak jak co roku w okolice Kołobrzegu bo te tereny znam już jak własną kieszeń, w tym roku chciałabym poznać część wybrzeża w okolicach Trójmiasta, tam jeszcze nie byłam, więc chciałam się poradzić Was tutaj :).

Po przewertowaniu wybrałam cztery miejsca na razie, każde ma jakieś za i przeciw, a które Wy byście polecili?

Pierwsze to Pokoje w Chłapowie, duży plus bo ceny już od 25 zł, a do tego jest basen gratis, to nawet jak pogody za fajnej nie będzie to można się chociaż w basenie wykąpać jak nie w morzu :).

oland-pokoje.pl/ 

Drugie to też w Chłapowie jakiś bratni ośrodek tego poprzedniego ale w innym miejscu :) i tu co prawda jest drożej, ale kusi ogromny teren, dzieciak by się wyhasał, no i jest jacuzzi, ja bym chętnie spróbowała zagrać w tenisa bo jest tam kort, no a mój mężczyzna kocha konie a tam jest stadnina. Także dużo więcej atrakcji, ale cena też odpowiednio większa bo wychodzi za pokój 3 osobowy 55 zł, no ale można na miejscu wziąć wyżywienie za niewielkie pieniądze, a to jadąc z dzieckiem jest duży plus.

oland.com.pl/ 

Teraz trzecie miejsce w Jastrzębiej Górze, w samym centrum, zdjęcia zapierają dech w piersi :) ale do Władysławowa dalej, no i ceny też wyższe, ale pokoje wyglądają na luksusowe. Z drugiej strony jakby się okazało nie fajnie to wolę nie wydawać aż tyle, ale może ktoś był i wie że jest fajnie, miło i smacznie :].

wita-jastrzebiagora.pl/ 

No i ostatnie jest w samym Władysławowie. Tu urzekł mnie ogród, no jest po prostu bajeczny :) fajne byłyby wieczory tam spędzane, no i blisko do centrum Władysławowa, dużo bliżej niż z poprzednich opcji. Ceny nie przerażają :) no i mają sale gier z bilardem która byłaby idealna przy ewentualnym braku pogody, a bilard to coś co lubimy oboje.

pensjonat-asteria.pl/ 

Moje pytanie skierowane jest najchętniej do osób które były w tych miejscach może w zeszłym roku i mogą mi na ich temat powiedzieć coś więcej niż jest na ich stronach :) ale za każdą radę będę wdzięczna :D bo w domu dyskusje nie mają końca, nie możemy się zdecydować, a jak będziemy dłużej zwlekać to nie będzie jeszcze wolnych miejsc :) proszę o pomoc w trybie pilnym :).
Dziękuję.

VillaVerdi_pl dołączył
27.03.2012

VillaVerdi_pl 14:58 | 30.07.2012

Zazwyczaj jest tak,ze ilu użytkowników,tyle różnych opinii na temat willi i pensjonatów. Ja ze swoje strony zapraszam Was do Łeby i naszej Villi Verdi.

TheOneHostel_pl dołączył
27.08.2012

TheOneHostel_pl 12:54 | 26.09.2012

Ja ze swojej strony polecam Ustkę lub Hel- gdzie mamy piękne widoki na cały półwysep. Sopot oraz Gdańsk są jak dla mnie za bardzo oklepane.

hihi77 dołączył
14.11.2012

hihi77 12:12 | 14.11.2012

jesli decydujesz sie na [url=www.e-wczasy.pl/]  wczasy nad morzem [/url] koniecznie sprawdz takie miejscowosci jak KArwia czy Jastrzebia Góra, a jesli szukasz naprawde sporo spokoju miedzy nimi polozone jest jeszcze bardziej spokojne OStrowo z szerokimi i czystymi plazami i co najwazniejsze prawie bezludnymi ;)

nadiaka dołączył
23.11.2012

nadiaka 20:54 | 29.01.2013

zawsze jak szukam miejsca, gdzie można sie zatrzymać podczas wakacji/ferii odwiedzam sprawdzony już przeze mnie portal www.przymorzu.pl/  - bez obaw mogę go polecić każdemu, bo mają rzetelne informacje i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie

marcelinio dołączył
30.01.2013

marcelinio 13:56 | 30.01.2013

ja swoje wymarzone wakacje nad morzem znalazałam tu www.e-wczasy.pl/noclegi/region/nad-morzem  jest to ogromna baza noclegowa, ale nie ma się co martwić są tez filtry ułatwiające wyszukiwanie, jak również opinie osób, które były już w danym miejscu tak więc warto zajrzeć

Kasia92 dołączył
05.04.2013

Kasia92 09:59 | 06.04.2013

Ja korzystam zawsze z www.noclegowo.pl/noclegi/nad-morzem/  jakoś mi ten portal odpowiada, ale sprawdzę sobie ten też:) a jeżeli chodzi o nasz Bałtyk to polecam Mileno, Rewal, Darłowo, Ustka....dużo fajnych miejsc:) Oczywiście jeszcze Trójmiasto:)

piotr1212 dołączył
07.05.2013

piotr1212 15:06 | 08.05.2013

Ja korzystam z serwisu www.pobyty.pl  jak na razie nie było żadnego problemu z rezerwacją i hotelami

(ban) dołączył
20.07.2012

(ban) 14:23 | 27.05.2013

Warto także wspomnieć o tym,że nad morzem niektórzy z na cenią sobie ciszę oraz spokój,więc moim zdaniem należy też wybierać te mniej uczęszczane miejscowości,gdzie plaże również są czystsze,a ceny za nocleg niższe niż w popularncych kurortach.

marek1988 dołączył
18.06.2013

marek1988 14:42 | 18.06.2013

Ja osobiście polecam [url=przymorzu.com.pl/]domki  nad morzem[/url] w Dąbkch w zachodniopomorskim. Byłem w tej miejscowości w zeszłym roku i mogę powiedzieć, że na prawdę warto :)

mle6669 dołączył
12.07.2013

mle6669 19:31 | 12.07.2013

Ja jedynie moge wam polecic dom wczasowy - [url=www.kormoranniechorze.pl]KORMORAN[/url] w niechorzu (rewal) jezdze juz tam pare lat. Blisko plaza (jakies 300m) i do centrum jakos podobnie. czysto, schludnie, tanio i pyszne jedzenie. w kazdym pokoju lazienka

zbieg dołączył
18.08.2011

zbieg 11:45 | 23.07.2013

Ja w zeszłym roku byłam nad morzem i nocowała w gdańskim hotelu Hilton - www.hiltongdansk.pl/index.html  . Miejsce zdecydowanie warte uwagi. Ceny niewygórowane, a jakość naprawdę świetna, zarówno jeśli chodzi o usługi jak i ogólny wystrój pokoju.

Roberto1974 dołączył
19.08.2014

Roberto1974 11:41 | 20.08.2014

Właśnie wracamy z Niechorza. Kilka dni urlopowaliśmy w Hotelu Bałtyk. W miejscowości znajdująś się ciekawe punkty, które warto zobaczyć tj. Latarnia Morska i Park Miniatur. Zatrzymaliśmy się w hotelu Bałtyk (www.dom naplazy.pl), bo czytaliśmy w Internecie dobre opinie na temat tego obiektu. I wartto było tam się zatrzymać. Budynek znajduje się blisko morza i ma zejście wprost na plażę. W hotelu można było skorzystać z aneksu kuchennego, Pokoje i łazienka były czyste. Ceny adekwatne do poziomu usług. W Niechorzu podobały nam się drogi rowerowe, grille wieczorem i ten wypoczynek nad sama wodą. Warto było!

paula.b dołączył
22.09.2014

paula.b 13:27 | 22.09.2014

>Właśnie wracamy z Niechorza. Kilka dni urlopowaliśmy w Hotelu Bałtyk. W miejscowości
>znajdująś się ciekawe punkty, które warto zobaczyć tj. Latarnia Morska i Park
>Miniatur. Zatrzymaliśmy się w hotelu Bałtyk (www.dom naplazy.pl), bo czytaliśmy w
>Internecie dobre opinie na temat tego obiektu. I wartto było tam się zatrzymać.
>Budynek znajduje się blisko morza i ma zejście wprost na plażę. W hotelu można było
>skorzystać z aneksu kuchennego, Pokoje i łazienka były czyste. Ceny adekwatne do
>poziomu usług. W Niechorzu podobały nam się drogi rowerowe, grille wieczorem i ten
>wypoczynek nad sama wodą. Warto było!

ja w tym roku odwiedziłam Darłowo i musze przyznać, ze wypoczęłam, co prawda wiatr we wrzesniu był srogi , ale mi to nie przeszkadza :) lubie klimat nadmorski, zimno mi nie straszne a nawet jak zmarzne to w hotelu Lidia mialam dobre warunki do regeneracji, więc po intensywnych spacerach po plaży korzystałam z strefy spa. zrelaksowana wróciłam do Wawy i teraz mam zapas energii na najbliższe tygodnie :)

rafalszczepanik dołączył
15.09.2016

rafalszczepanik 13:09 | 31.10.2016

jeśli ktoś rozważa coś na pograniczu morza i Kaszub - blisko w obie strony - to ostatnio spędziliśmy weekend w Kozim Grodzie (tu link do mojej recenzji z hotelu www.hotelnaszkolenie.pl/kozi-grod-pomlewo-pomorskie/)  i muszę przyznać ze
wspominam z sentymentem.

kate_76 dołączył
29.11.2016

kate_76 23:49 | 29.11.2016

Wczasy nad morzem można bardzo fajnie spędzić na Mierzei Wiślanej. Świetne położenie, noclegi blisko morza, a okolica nie pozwoli się nudzić - np, Trójmiasto czy Malbork.
Tanie noclegi blisko morza Kąty Rybackie proponują w dosyć dobrych cenach, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie:
[url=www.nocowanie.pl/noclegi/katy_rybackie]tanie  noclegi Kąty Rybackie[/url]
Jak ktoś chce wyższy standard w dobrej cenie, to polecam apartamenty Willa Turkusowa
[url=willaturkusowa.pl]Apartamenty  Kąty Rybackie Willa Turkusowa[/url]
Urokliwe miejsce, wygodne apartamenty, zamknięty własny parking na obiekcie.

kate_76 dołączył
29.11.2016

kate_76 23:54 | 29.11.2016

Wczasy nad morzem można bardzo fajnie spędzić na Mierzei Wiślanej. Świetne położenie, noclegi blisko morza, a okolica nie pozwoli się nudzić - np, Trójmiasto czy Malbork.
Tanie noclegi blisko morza Kąty Rybackie proponują w dosyć dobrych cenach, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie:
www.nocowanie.pl/noclegi/katy_rybackie 
Jak ktoś chce wyższy standard w dobrej cenie, to polecam apartamenty Kąty Rybackie Willa Turkusowa
willaturkusowa.pl 
Urokliwe miejsce, wygodne apartamenty, zamknięty własny parking na obiekcie.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl