Forum dyskusyjne

Wasini Island

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

inde dołączył
07.02.2012

inde 12:32 | 02.04.2012

Jak w temacie - Wasini Island, był ktoś? Jak wrażenia?

Ela30 dołączył
12.05.2011

Ela30 21:38 | 02.04.2012

byłam w ubiegłym roku i samej wyspy nie polecam-nic ciekawego tam nie ma. W drodze na wyspę można snurkować ale tu się nie wypowiem gdyż nie pływałam

manni dołączył
24.06.2011

manni 11:07 | 04.04.2012

Moi znajomi, doświadczeni nurkowie, byli rok przede mną i bardzo im się podobało. Ja mam porównanie jedynie z Egiptem i byłem bardzo rozczarowany. Na Wasini pływaliśmy tylko z rurką. Być może zależy to od przewodnika dokąd Cię zabiorą. To co nam pokazano z Egiptem nie można w żaden sposób porównać.

swift dołączył
27.02.2007

swift 12:05 | 04.04.2012

Co za tendencyjne komentarze . Nie mozna postrzegać świata przez pryzmat rurki.
Wasini to piekna koralowa wyspa, zamieszkana przez potomków Arabów. Najciekawszy jest rejs na te wyspę. Płynie się przez park narodowy Kisite Marine. Widoki, woda, rafa i delfiny przecudne

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl