Forum dyskusyjne

Uwaga Kennedy safari

kategoria podróże po świecie

kraj Kenia

tom-ek dołączył
04.04.2012

tom-ek 20:17 | 04.04.2012

Jeśli słyszeliście o Kennedym i chcecie z nim jechać na safari to sprawdźcie dokładnie z którym Kennedym. Jest gość, który korzysta ze zbieżności imion i przypisuje sobie te wszystkie pozytywne opinie na które rzetelnie zapracował Kennedy Mutua. Jestem jedną z tych osób, która się świetnie bawiła i mogę potwierdzić super perfekcyjną organizację safari. Zresztą można opinie ludzi przeczytać na jego stronie www.kennedy-safaris.com.  Spełniam jego prośbę. Obiecałem, mu że na forach podam tą informację. On uczciwie pracował na swoje dobre imię,a wystarczy, że ten drugi coś sknoci, wystawi ludzi i jemu potem przypną tą negatywną "łatkę".
Jeśli safari z Kennedym - to tylko z Kennedy Mutua www.kennedy-safaris.com 
www.kennedy-safaris.viviti.com 

Anna6 dołączył
11.04.2012

Anna6 15:32 | 11.04.2012

Fajnie, że o tym napisałeś.Byłam z Kennedym na safari i nawet nie wiedziałam, że jest ktoś kto się pod niego podszywa.Może dlatego, że wszystko załatwiałam w Polsce.Nie znam dobrze angielskiego a wymarzyłam sobie safari lotnicze. Na dodatek hotel miałam w Nairobi, było to zbyt skomplikowane.Ja byłam przeszczęśliwa Kennedy zrealizował wszystko co sobie zaplanowałam, nie musiałam na miejscu mu już nic tłumaczyć. Zresztą podziękowania dla jego człowieka z Polski.
Tomek podpisuję się pod tym, należy polecać i wspierać dobrych i sprawdzonych- Kennedy w pełni na to zasługuje, a tępić cwaniactwo.

aga/ta dołączył
13.04.2012

aga/ta 16:28 | 13.04.2012

Ja również się podpisuję.Moje safari z Kennedym było super, osobiście z nami jeździł.Szczegóły safari uzgadniałam u nas z p.Andrzejem, Kennedy z nim współpracuje.Bardzo miły i rzeczowy,wyczerpująco udzielał mi informacje.A Kennedy przemiły człowiek, co chwilę mnie pytał czy jestem zadowolona, bardzo się starał abyś mi wszystko zobaczyli.Nie wyczuwałam, że było to wymuszone, jemu naprawdę zależy aby każdy był zadowolony:) Po safari dzwonił do hotelu i pytał jeszcze czy wszystko ok.

Dyzio1111 dołączył
11.11.2012

Dyzio1111 17:55 | 11.11.2012

WitamBardyo prosy o informacje w jakiej cenie biuro kennedz organiyuje 2 dniwe safari.

fesma dołączył
18.11.2013

fesma 17:30 | 23.11.2013

Wróciłem 16.11.2013 z Mombasy, byliśmy na air-safari Msai Mara z Kennedy-safaris, Extra polecam. Gość pewny i nie ma żadnych obaw a cenowo znacznie tańszy niż nasze biura...Marek "fesma"

lisiakowa dołączył
03.11.2013

lisiakowa 19:02 | 23.11.2013

"fesma" czy możesz mi podać cenę air-safari ??? Dziękuję :)

fesma dołączył
18.11.2013

fesma 08:29 | 24.11.2013

My zapłaciliśmy ok 750 usd/dorosłą osobę. Dziecko 75% tej ceny. Polskie firmy turystyczne chcą na poziomie +/- 900 usd (może proponują lepszy standard). W logge na safari byli z nami i hiszpanie i anglicy, Komfort, czystość, bezpieczeństwo ok, jedzenie smaczne i do woli (bufet). Drogie napoje (piwo 6 usd / kieliszek wina 8 usd) ostrożnie przy zamówieniach! Udanego wyjazdu, fesma

lisiakowa dołączył
03.11.2013

bb82 dołączył
07.02.2014

bb82 14:12 | 07.02.2014

Ze swej strony również potwierdzam dobrą organizację safari! Byliśmy na 3-dniowym wyjeździe w Tsavo East i Amboseli oraz, na dokładkę w Shimba Hills. Zdecydowanie polecam kontakt z Panem Andrzejem jeszcze przed wyjazdem do Kenii, który w szczegółach przedstawi ofertę. Na miejscu wszystko odbywa się profesjonalnie i zgodnie z ustaleniami. Kennedy dysponuje też bardzo dobrymi i zaangażowanymi kierowcami-przewodnikami, a to podstawowy warunek udanego safari. Uderzyła mnie ponad 50-procentowa różnica cenowa między ofertą Kennedy'ego (a także innymi biurami kenijskimi, zazwyczaj nieco droższym), a wycieczkami fakultatywnymi wciskanymi przez wiodących tour-operatorów, za które w dodatku firmy formalnie nie brały odpowiedzialności. Polecam wizytę na właściwych stronach: www.kennedy-safaris.com  (strona Kenedy'ego Mutua) oraz www.kennedy-safaris.viviti.com  (strona p. Andrzeja).

Artur B dołączył
27.12.2015

Artur B 18:23 | 27.12.2015

Safari zorganizowane w biurze Kennedy Safaris uważam za bardzo udane. Od samego początku kierowca Freddy dbał o każdy szczegół. Podziwialiśmy niesamowite widoki w Tsavo East i West. Następnym razem wybierzemy dłuższe safari w innych parkach. Zdecydowanie polecam.

www.kennedy-safaris.com 
kav2006kae@yahoo.com
+254 735 618 654
+254 700 331 201
Kennedy Safaris

Menhir dołączył
02.11.2015

Menhir 01:36 | 31.12.2015

A możesz napisać, kiedy byłeś? Czy teraz w Kenii jest wystarczająco bezpiecznie, czy lepiej wybrać Tanzanię?

Artur B dołączył
27.12.2015

Artur B 21:11 | 03.01.2016

Byłem w połowie grudnia 2015. Turystów z Europy było raczej mało, a obłożenie w hotelach niewielkie. Podczas całego pobytu czułem się bardzo bezpiecznie. Wszyscy, w tym przewodnicy na safarii i innych wycieczkach bardzo dbają o bezpieczeństwo i cały czas podkreślają, że czują się za nas odpowiedzialni. Ja osobiście na pewno tam wrócę. Tanzanię również będę chciał odwiedzić, ale nie ze względu na poziom bezpieczeństwa.

krzysztof.com dołączył
30.08.2013

krzysztof.com 16:00 | 04.01.2016

Bez względu czy jesteś w Kenii czy Tanznii, nigdy nie płać całej ceny z góry. CZęść ceny płać po realizacji. Tam już tak jest że jak wezmą kasę traca dla Ciebie uwagę.

Zyrafa dołączył
17.04.2016

Zyrafa 21:04 | 02.05.2016

Drogi Menhir. Mam nadzieje ze, na wakcje w Kenii sie zdecydowales, bo naprawde warto. Na miejscu wszystko jest latwiejsze do zorganizowania niz by moglo sie zdawac. Polecam, bo bylam nie raz i to sama.

Aga2 dołączył
08.08.2016

Aga2 10:09 | 08.08.2016

Również byliśmy w Kenii i także zmotywowani bardzo dobrymi opiniami o Kennedym Mutua postanowiliśmy powierzyć mu organizację naszych kilku safari. Nie zawiedliśmy się, ponieważ wszystko było zorganizowane perfekcyjnie. Dzięki niemu przeżyliśmy naprawdę podróż naszego życia i z pewnością wrócimy do Kenii i ponownie poprosimy Kennedyego o zorganizowanie kolejnych wypraw pełnych cudownych wrażeń. Byliśmy w Tsavo i Amboseli, Shimba Hills i Masai Mara, wszędzie było perfekcyjnie, noclegi w cudownych miejscach, wyżywienie lepsze niż gdziekolwiek, opieka i przewodnik Abraham w Masai Mara rewelacyjni, a widoki i przygoda niezapominane. Z czystym sumieniem mogę polecić Kennedyego Mutua, poniżej podaję dane żeby trafić na prawidłową osobę.
www.kennedy-safaris.com 
email kav2006kae@yahoo.com
mobile no
+254 700 331 201
+254 735618654
Jeśli ktoś nie może lecieć do Masai Mara, gdzie jest najcudowniej, szczególnie w lipcu i sierpniu ze względu na wielkie migracje, radzę jechać do Amboseli, bo klimat parku i ilość zwierząt są podobne, na mnie wrażenie zrobiły wielkie i majestatyczne słonie. Polecam

Aga2 dołączył
08.08.2016

Aga2 10:24 | 08.08.2016

Byliśmy w Kenii w lipcu 2016 r. i zachęceni pozytywnymi opiniami o Kennedym Mutua postanowiliśmy powierzyć mu organizację naszych kilku safari. Nie zawiedliśmy się, wszystko było zorganizowane perfekcyjnie, dzięki Kennedyemu spędziliśmy w Kenii wakacje naszego życia Noclegi były w rewelacyjnych miejscach, przy kolacji można było z restauracji podziwiać polowanie lwów albo tańce Masajów, ogrom zwierząt w Masai Mara zrobił na nas wielkie wrażenie, a przewodnik Abraham miał ogromną wiedzę i robił wszystko żeby pokazać nam jak najwięcej. Kennedy jechał z nami do Tsavo i Amboseli oraz Shimba Hills i pilnował, żebyśmy byli naprawdę zadowoleni, szukał zwierzaków i pokazał nam wszystko co było możliwe. Byliśmy w Tsavo, Amboseli, Shimba Hills i Masai Mara. Wszystkim planującym podróż do Kenii i safari z czystym sumieniem możemy polecić tego organizatora. Jeśli ktoś chce zwiedzić kilka parków, radzimy Masai Mara zostawić na koniec, bo ten park jest najcudowniejszy. Jeśli ktoś nie może lecieć do Masai Mara polecamy Amboseli, bo klimat i ilość zwierząt jest podobna do Masai Mara (chociaż nie ma tam tak rozległego terenu i migracji w lipcu i sierpniu). Na mnie wrażenie zrobiły ogromne i majestatyczne słonie. Poniżej podaję dane właściwego Kennedyego, na jego stronie można trafić także na polski odpowiednik.
www.kennedy-safaris.com 
email kav2006kae@yahoo.com
mobile no
+254 700 331 201
+254 735 618 654

Piotrek_W dołączył
03.09.2016

Piotrek_W 23:46 | 03.09.2016

Wczoraj wróciliśmy z Kenii.
Dzięki temu forum znalazłem informacje odnośnie Kennedy'm, który organizuje wycieczki po Kenii.
Rewelacja ! Polecam wszystkim ! Najlepsze ceny, do negocjacji. Daje ceny znacznie lepsze niż "Ci" z plaży :)
100% satysfakcji, bezpieczeństwa i zadowolenia !

Możecie być pewni że wszystko co Kennedy organizuje jest naszym i kilku innych Polaków zdaniem najlepszej jakości ! Kampy czy restauracje najlepsze jakie mogą być! Jedzenie w Campie było o niebo lepsze niż w hotelu który wybraliśmy, nie wspominając już o noclegu

Polecam bez najmniejszej wątpliwości !!

Paweł835 dołączył
09.09.2016

Paweł835 14:17 | 09.09.2016

Witam,
Byliśmy na przełomie sierpnia i września w Kenii z dwójką dzieci (5 i 9 lat) więc mieliśmy pewien niepokój ale faktycznie Kennedy Mutua zorganizował nam wszystkie wyprawy rewelacyjnie. Ceny lepsze niż u Beach Boy-sów :). Warunki noclegowe super, samochody na safari również. Nasze dziewczynki bardzo zadowolone i pomimo zmęczenia szczęśliwe. Byliśmy w Masai Marze na 2 dniowym safari, to żeby nie tracić czasu na bezsensowne przejazdy z Campu i na Camp mieliśmy lunch na sawannie, w sumie w dwa dni zrobiliśmy 13 godzin safraii.....i zobaczyli Wielką Piątkę plus Gepardy, polowanie krokodyli na zebrę itp. Warto skorzystać z tego biura :)!!!

MartaPra dołączył
14.09.2016

MartaPra 10:52 | 14.09.2016

Wszyscy piszą o safari z Kenedym a nikt nie pisze jakie są ceny

Paweł835 dołączył
09.09.2016

Paweł835 11:35 | 23.09.2016

Ceny:
3 dniowe safari do Tsavo, Tahita Hills z noclegiem w Saltic, Amboseli - 407 EUR, dzieci 50% zniżki
2 dniowe do Masai Mary - 699 EUR, dzieci 25% zniżki
1 dniowa wycieczka do Wasini - 60 EUR
1 dniowa wycieczka do Lasu Deszczowego - 60 EUR
wycieczka pół-dniowa do Mombasy za naszą czwórkę - 40 EUR za wszystkich
Ceny wg mnie dobre. Na safari w Masai Marze byliśmy w 6 osób w jeepie i w ciągu tych dwóch dni byliśmy 13 godzin na safari, bez zbędnych powrotów na lunch itd. Jedliśmy lunch na sawannie pod akacją :).
Jak byliśmy w Tahita Hills wykupiliśmy sobie jeszcze nocne safari - 25USD za osobę. Fajne doświadczenie, ale zimno.

Ola M dołączył
25.09.2016

Ola M 18:58 | 25.09.2016

Ja także byłam na safarii z Kennedym - wróciliśmy 10 września z Kenii. Z oferty Kennedy'ego wybraliśmy dwudniowe safari z noclegiem w Salt Lick - gorąco polecam, te przeżycia zostaną z nami na zawsze. Kennedy'ego znalazłam na formu, później na jego stronie, co ciekawe mają też wersję polską i kontakt do Pana Andrzeja. To z nim wszystko ustaliłam, a po przyjeździe do Mombasy umówiliśmy się z Kennedym na dogadanie szczegółów i płatność za wycieczkę (wcześniej płaciłam tylko 10%).
Wszystko super, sprawnie załatwione. Nie można się przyczepić do niczego - spełniliśmy swoje marzenia, a pomógł nam w tym nasz kierowca - Jay - przesympatyczny i bardzo cierpliwy, starał się jak mógł, żebyśmy zobaczyli jak najwięcej. Płaciliśmy 250euro od osoby, nasze biuro podróży oferowało podobną wycieczkę za 350 euro za osobę i w dodatku w mało komfortowych warunkach. My u Kennedego mieliśmy cały samochód na naszą czwórkę, natomiast inni u konkurencji jeździli pościskani po 9 osób... Do tego Kennedy posiada wszystkie ubezpieczenia, jakie są potrzebne w takich wyprawach. Kończąc - polecam gorąco, a gdyby ktoś miał pytania to chętnie odpowiem ola.mm@onet.pl

Pamiętajcie żeby sprawdzić u kogo rezerwujecie wycieczkę! Ja podaję dane do Kennedyego poniżej:
www.kennedy-safaris.com 
kav200kae@yahoo.com
+254700331201
+254735618654

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl