Forum dyskusyjne

Iquitos

kategoria podróże po świecie

kraj Peru

SzalonyJamajczyk dołączył
05.04.2012

SzalonyJamajczyk 16:04 | 05.04.2012

Witajcie podróżnicy :)

Cel bezpośredni: Iquitos w Peru
Cel pośredni: Ayahuasca

Powiedzcie mi, czym mogę się tam dostać?

Mam ograniczone środki finansowe. Obecnie zgromadziłem 4-tysiące złotych i nie udało mi się znaleźć żadnego przelotu poniżej 5,5 tysiąca złotych.

Może jest jakaś inna możliwość, o której nie wiem?

norek dołączył
24.08.2008

norek 22:27 | 23.04.2012

Hej

Nie wiem kiedy sie wybierasz ale maj czerwiec do Peru widzialem jeszcze wczoraj bilety z Londynu za ok 560 funtow. Lipiec sierpien to juz kosmiczne ceny bo ponad 1000 funtow. Znajdziesz na stronie airfrance.com

pozdro

05.04.2012

SzalonyJamajczyk 22:36 | 23.04.2012

Na dzień dzisiejszy udało mi się wyszukać ofertę za 4520zł i jest całkiem całkiem. Planuję ruszyć się tam we wrześniu, więc może oferta zostanie jeszcze jakiś czas. Jest ktoś chętny, żeby się zabrać ze mną?!

05.04.2012

SzalonyJamajczyk 22:36 | 23.04.2012

Na dzień dzisiejszy udało mi się wyszukać ofertę za 4520zł i jest całkiem całkiem. Planuję ruszyć się tam we wrześniu, więc może oferta zostanie jeszcze jakiś czas. Jest ktoś chętny, żeby się zabrać ze mną?!

tomaszmarte dołączył
04.05.2012

tomaszmarte 00:39 | 07.05.2012

Czesc! 1. Czemu Iquitos? Co znaczy ograniczone środki finansowe, rozumiem, że szukasz taniego biletu, ale masz wystarczająco na pobyt? Jak długo chcesz zostać i kiedy jechać? Wybacz pytania, mieszkam w Peru, organizuje wyprawy do tego kraju więc może mółbym Ci pomóc

05.04.2012

SzalonyJamajczyk 08:35 | 08.05.2012

Cześć Tomek

Iquitos, ponieważ to mała miejscowość. Nie jestem zainteresowany siedzeniem w stolicy :)

Student, nie bardzo może sobie pozwolić na wolną amerykankę, jeśli chodzi o koszty. Na bilet liczyłem 5 tys. złotych. Jeśli chodzi o pobyt, to maksymalnie 2 tys. złotych.

Długość pobytu jest zależna od kosztów, początkowo zakładałem do 2 tygodni. Wyjechałbym w sierpniu, ewentualnie pod koniec lipca.

tomaszmarte dołączył
04.05.2012

tomaszmarte 22:00 | 08.05.2012

Iquitos ma 400 tys. mieszkańców...:) I dolot do tego miejsca kosztuje. Napisz do mnie na priv. tomaszmarte@wp.pl lub GG 2061801, a wytłumacze Ci jak spędzić w Peru 3 ty. za 8 tys. zł,
pzdro

05.04.2012

SzalonyJamajczyk 23:11 | 08.05.2012

Mail wysłany... Iquitos przykuło moją uwagę. Kurczę myślałem, że jest mniejsze ;p mój błąd, nie sprawdziłem tego, bo zastanawiałem się jeszcze nad Tamshiyacu.

showyo dołączył
27.02.2007

showyo 00:15 | 23.05.2012

hej...bilety na pewno sa tansze...regularnie sprawdzam i 4k to max
(z madrytu rzecz jasna)...ja planuje wyjazd w pazdz...i tez chce do iquitos...ps. bylem juz w peru m-c z kawalkiem i mam dosw w ayahuasca...

05.04.2012

SzalonyJamajczyk 21:41 | 23.05.2012

W takim razie można by się dogadać i wybrać razem :)
pisz tutaj: szalonyjamajczyk@inbox.com

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl