Forum dyskusyjne


miesiąc na Indie

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

nika1 dołączył
13.08.2006

nika1 13:07 | 17.05.2007

witam, wybieramy sie grupą kilkuosobową do Indii.Planujemy na początku przyszłego roku luty-marzec.I chcemy objechać ile się da..zajrzeć do Tybetu..zrobić ogromne koło.Czyli pokonac całe Indie.Wydaje Nam się to możliwe,ale czyżby ten termin nie był najlepszym? czy październik i listopad byłby lepszy??
P.S. Ma ktoś do sprzedania pascala Indie północne i Nepal?nigdzie nie można dostać :-) pozdrawiam wszystkich podróżników..Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl