Forum dyskusyjne

WYNIKI Konkursu Foto Miasto nocą

kategoria inne

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 23:37 | 06.04.2012

Witam

miło mi podać listę osób, których prace zostały nagrodzone w konkursie foto Miasto nocą :-)

Oto i one:
1. P.M.
2. turkus
3. dawidm
4. fotodrab
5. zetzet

Szczegóły: www.globtroter.pl/stopka/konkurs-miasto-noca2.phtml 

Gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom Konkursu Foto dziękujemy za udział :-)

pozdrawiam
GlobAdmin

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 01:56 | 07.04.2012

Gratulacje ,
chociaż szkoda że tylko 5 zwycięzców !! , jestem pewien że byłem na 6 miejscu.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 13:16 | 10.04.2012

Nagrodzone osoby prosimy o kontakt :-)

pozdrawiam
GlobADmin

akras dołączył
03.07.2010

akras 14:22 | 10.04.2012

Mamy chyba ważniejsze sprawy niż konkurs, na przykład jedna ze stron z wielu:
www.globtroter.pl/spolecznosc/ogloszenie.phtml?oglo_id=18604 
Reklamują się wycieczki biur podróży. To nie jest słup ogłoszeniowy, przynajmniej tak się wydaje.
A swoją drogą - Mario-mil miał rację, że konkursy trwają zbyt długo, ja już o tym konkursie zdążyłam zapomnieć...:)

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:03 | 10.04.2012

Witam

Akras, ogłoszenia biur podróży jeśli tylko pojawiają się w dziale OGŁOSZENIA, nie są sprzeczne z ideą serwisu. Trafiają do osób, które są zainteresowane tematem.
W sytuacji gdyby wspomniane przez Ciebie ogłoszenie pojawiło się na forum, owszem widzielibyśmy w tym pewne naruszenie regulaminu.
Dział OGŁOSZENIA jest w pewnym sensie "słupem ogłoszeniowym" ;-)

Konkursy Foto trwają 1 miesiąc, ogłoszenie wyników nastepuje po ok. miesiącu. Uważamy, że czas trwania konkursu pozwala wziąć w nim udział jak największej ilości Globtroterów.

pozdrawiam
GlobAdmin

akras dołączył
03.07.2010

akras 21:29 | 10.04.2012

No to OK. Spieszę zawiadomić moje ulubione biura podróży, ze tutaj mogą zareklamować się za darmo! Ale będą miały fajnie! Szkoda, że jakoś przez 2 lata mojej tu bytności tego nie zauważyłam!
I jeszcze jedno - dzisiejsze komentarze - chyba dwukropek i średniki komentarzami nie są??? Ale zaraz okaże się, że to normalne... Pozdrawiam, choć już nie za bardzo rozumiem...

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:53 | 10.04.2012

Akras

w przypadku jednokrotnego pojawienia się tego typu ogłoszenia w odpowiednim dziale nie robimy problemu. Jeśli użytkownik zaczyna traktować serwis jako darmową platformę reklamy, kontaktujemy się z nim i wyjaśniamy "nieporozumienie".
Nie ma więc potrzeby, abyś wprowadzała swoje ulubione biura podróży w błąd ;-)

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na użytkownika, który wyraża swoje opinie o zdjęciach poprzez znaki interpunkcyjne- już się tym zajęliśmy.

pozdr.
GlobAdmin

akras dołączył
03.07.2010

akras 22:13 | 10.04.2012

Żartowałam (choć mam ulubione biura i znajomych, którzy je prowadzą) i to było moje przekomarzanie się :) Chcę, żeby Glob jak najlepiej funkcjonował.
Może doczekamy się albumu zdjęć miast nocą, jak to było w przypadku latarni morskich? Wiele pięknych zdjęć posłano na ten konkurs... A zwycięzcom gratuluję!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl