Forum dyskusyjne

lotnisko Delhi - wylot

kategoria inne

kraj Indie

peev dołączył
11.01.2012

peev 20:05 | 07.04.2012

krótkie pytanie...
jeżeli ktoś wylatywał z międzynarodowego terminala na lotnisku w Delhi - kierunek Helsinki, to na ile godzin przed odolotem najlepiej być na lotnisku?
czy 2 godziny wystarczą, biorąc pod uwagę, że to będzie lot dużym airbussem - bodajże 330?
plizz help :)

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 20:24 | 07.04.2012

2 godziny to za mało minium 3 . I to nie dlatego ,że to duży airbus ! Tam jest po prostu sajgon

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 15:37 | 08.04.2012

A przypadkiem nie jest tak, że wpuszczają dopiero na 2 godziny przed odlotem. Coś takiego pamiętam. I bardzo ważne! Bez biletu nie wejdziesz na terminal, musisz go mieć przy sobie.
Zbyszek

szkodniczek dołączył
05.04.2012

szkodniczek 19:01 | 08.04.2012

Czy ja wiem czy taki sajgon. Jak my wylatywaliśmy z lotniska w New Delhi nie było żadnego problemu. Wszystko szło szybko i sprawnie. Jak dla mnie 2 godziny przed odlotem wystarczą. No i pamiętaj o bilecie, tak jak wspomniał kolega wyżej. Inaczej Cię faktycznie nie wpuszczą.
Pozdrawiam, Iza :)

Przemysław Supernak SuperGlob dołączył
06.11.2010

Przemysław Supernak SuperGlob 15:06 | 10.04.2012

Ostatnio wylatywałem z Delhi w zeszłym roku w marcu i nie było żadnego problemu czy "sajgonu". Wszystko przebiegało bardzo sprawnie i 2 godziny w zupełności wystarczą. Sajgon pamiętam, kiedy byłem w Indiach w 2007, ale wtedy to było jeszcze stare lotnisko przypominające dworzec kolejowy we Wrocławiu. Teraz to nowoczesny i uporzędkowany terminal.

grzech333 dołączył
24.10.2011

grzech333 15:47 | 10.04.2012

Potwierdzam, nie ma żadnego problemu a 2 godziny jak najbardziej wystarczą. Wylatywałem z Delhi 2 tygodnie temu, więc info bardzo aktualne :)

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 19:44 | 10.04.2012

W Delhi odgórnym rozporządzeniem rządowym odprawa zamykana jest na godzinę przed wylotem, więc jest godzina aby przejśc kolejkę do strażnika przy wejściu do terminalu (jak zapomnisz biletu to teraz drukują za jakieś2-3 USD) a potem znaleźć stanowisko checkin i nie stracić w nim godziny

peev dołączył
11.01.2012

peev 13:27 | 12.04.2012

Teraz moge juz sam sobie odpowiedziec na moje pytanie :)
Niedziela, 9. Kwietnia 2012 roku
lot Delhi Helsinki wylot 10:30

Dojazd do lotniska z okolic Gurudwara Road zajął jakies 40min jadac taksowka spod drzwi hotelu do zamkniecia drzwi w taksowce.
Wyruszylem spod hotelu o 7.30, czyli ns lotnisku bylem 8.10 a o 8.30 bylem juz po checkinie. potem szybkie zdjecie paska, przeglad torby i byla 8.40. O 9.10 bylem juz po wszystkich formalnosciach i mialem czas dla siebie. zero sajgonu. zero stresu. zero problemow.
2 godziny przed odlotem jak na niedzielny lot z rana to optymalny czas przybycia na lotnisko i to z lekka nadwyzka :)
Chyba ze ktos koniecznie chce sobie dluzej po shoppingowac, tp co innego :)

Luti dołączył
22.04.2011

Luti 11:15 | 08.06.2012

Oficjalnie reporting time jest 3 godziny. Lotnisko jest duże i wygodne, spokojnie można poczekać.

sikhis dołączył
02.11.2012

sikhis 22:20 | 02.11.2012

Ja pojechalem na lotnisko 3 godz przed odlotem i miałem duzo czasu, wiec 2 godz. są ok. pamietaj tylko o tym by wydrukowac sobie e ticket inaczej nie chca wpuszczac do terminala. Jesli musisz isc do ostatniego wejscia w danym terminalu i tam u kolesia z obslugi zalatwisz wydruk za 60rs z twoim imieniem nazwiskiem i nr lotu. Ogolnie bezstresowo i nie zgadzam sie z tym ze tam jest sajgon, pełen luz

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl