Forum dyskusyjne

Czy ktoś korzystał z org wyprawy przez biuro na miejscu

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Katanda7 dołączył
18.10.2011

Katanda7 20:09 | 10.04.2012

Na ogłoszeniach ogłasza sie użytkownik luti chce kupic u niego wyprawę do Indii cz juz ktoś może Korzystał lub może kogoś polecić ?

Aniab dołączył
12.01.2012

Aniab 13:16 | 12.04.2012

Ja zalatwiam pakiet z lokalnym biurem w new delhi. Jesli chcesz moge ci poslac plan i cene- dla porownania?

kundel dołączył
12.04.2012

kundel 18:36 | 12.04.2012

Nie polecam biur podróży z New Delhi. Zwłaszcza tych, które są powiązane z Kaszmirem i właśnie tam zaraz Cię wysyłają (Srinagar ostatnio jest bardzo modny). Wszystko jest ładnie przyjemnie, wykorzystują "syndrom dnia pierwszego w Indiach" i wychodzi dużo drożej. Zawsze z Tobą ktoś jest, w sklepie, restauracji i zawsze to oni ci wybierają miejsca gdzie masz zostawić pieniadze. W czerwcu - lipcu daliśmy się z żoną złapać na 5 dni, z czego zrobiło się 7 bo "nie można było wydostać się z Srinagaru" , na szczęście mieliśmy 31 dni w Indiach :) Dlatego polecam podróżowanie samodzielnie! Jeżeli nie brałbyś przewodnika po Polsce to nie bierz przewodnika po Indiach. Jak umiesz czytac i gadać to możesz zobaczyć wszystko. :) Powodzenia! UWAGA: Indie uzależniają! ;)

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 18:52 | 12.04.2012

ciekawe doświadczenie pytać na forum o Forumowicza

Palawan dołączył
16.02.2011

Palawan 12:04 | 01.05.2012

Witaj . Ja kozystałem własnie z firmy Luti - 2 razy . Raz przy organizacji wyjazdu w grudniu 2011/rajastan, gujarat i utapradesz/ i drugi raz Goa ,Karela i karnataka-hampi w kwietniu tego roku i mam bardzo dobre doswiadczenia . Jak chcesz to pytaj o wszystko.

goosik007 dołączył
31.07.2013

goosik007 18:22 | 31.07.2013

Dla osób, które chcą poznać Indie, ale z róznych względów boją się jeźdźić samodzielnie polecam wynajęcię kierowcy/przewodnika, który w razie potrzeby zaplanuje podróż wraz z załatwieniem noclegów, a do tego będzie służył dobrą radą. Sama korzystałam z biura Gurvindera Singha poleconego mi przez znajomych i jestem bardzo zadowolona. Adres strony, na której można znaleźć informacje to gurvindia.com/ 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl