Forum dyskusyjne

Wyprawa na Kretę

kategoria tanie podróżowanie

kraj Grecja

gosia kaprawy dołączył
20.02.2012

gosia kaprawy 00:14 | 12.04.2012

Witam. W maju planuję kilkudniową wycieczkę na Kretę. Zamierzam mieszkać w Chanii. Samolot mam z Wrocławia. Czy może ktoś korzystał z tego połączenia i jest w stanie mi powiedzieć czy jest szansa dostać się z lotniska do Chanii autobusem o tej porze?? czy autobusy czekają na samolot ?? Będę wdzięczna również za wszystkie info odnośnie ciekawych miejsc do zwiedzenia na Krecie, połączeń komunikacyjnych do nich, dobrych restauracyjek, kosztów, itd. z góry dzięki !!

doris67 dołączył
01.07.2007

doris67 22:43 | 14.04.2012

Ja na Krecie będę w sierpniu, liczę na relacje z podróży po powrocie.

[konto usunięte] dołączył
23.02.2012

[konto usunięte] 10:52 | 20.04.2012

Zajmujemy się rezerwacją biletów samolotowych i autokarowych,więc chętnie pomożemy w tej kwestii. Myślę,że z lotniska nie będzie problemu aby dostać się autobusem do wybranej miejscowości,pozostaje tylko sprawdzić godziny odjazdów i zarezerwować bilet.

s-gos dołączył
14.04.2012

s-gos 20:18 | 20.04.2012

Ja marzę o Krecie, jak dotąd zwiedzałam Egipt, bo mnie zafascynował, ale chyba się zdecyduje teraz właśnie na Kretę, jak dotąd do Egiptu wyjeżdżałam z alfa starem i mają również całkiem atrakcyjne oferty na Kretę, ale w sumie marzy mi się taki spontaniczny wyjazd więc albo last albo wogóle pojadę i znajdę noclego na miejscu, polecacie jakieś hotele, może campingi?

gosia kaprawy dołączył
20.02.2012

gosia kaprawy 15:46 | 22.04.2012

postaram się opublikować przydatne informacje. pozdrawiam

rafi480v dołączył
26.04.2012

rafi480v 04:17 | 26.04.2012

hey W tamtym roku bylem 2 razy na Krecie 8 kwiecien i 1 pazdziernik co do samolotow to CI nie podpowiem bo bylem autem wiem ze linie EASYJET lataja bo w Iraklion obok portu jest lotnisko ale czy bezposrednio z polski tego nie wiem Hoteli czy pensjonatow jest pelno ale najlepiej poza duzymi miastami cos wynajmijautobusem dojedzesz wszedzieja jechalem z Iraklion na wschod najdalej bylem 10km na wschod od Agrios Nikolos widoki sa piekne Co do cen to ogolnie jest drogo Jestem kierowca tira jezdze po calej europie ale tam jest drozej niz np. w niemczech NAJLEPIEJ JEDZ W POLOWIE WRZESNIA CHYBA ZE LUBISZ TLUMY LUDZI NA PLAZY CZY W MIASTACH :)pozdrawiam

Czarodziejki_com_pl dołączył
15.03.2012

Czarodziejki_com_pl 13:46 | 25.04.2012

Opublikuj koniecznie,ponieważ przydadzą się one wszystkim forumowiczom,którzy w najbliższym czasie planuję podróż na Kretę. W maju są jeszcze stosunkowo niskie ceny za taką wycieczkę.

Marta87 dołączył
25.04.2012

Marta87 14:01 | 25.04.2012

Hej! Ja rowniez wybieram sie na Krete w maju z Wroclawia wiec dam znac co i jak. Wydaje mi sie jednak, ze jakikolwiek sposob transportu z lotniska musi istniec, widzialam chyba na stronce ze autobusy odjezdzaja w miare czesto i sa dosc tanie.

rafi480v dołączył
26.04.2012

rafi480v 04:04 | 26.04.2012

hey co do samolotow i polaczen to CI za duzo nie pomoge w tamtym roku bylem na Krecie 2 razy dokladnie 8 kwiecien i 1 pazdziernik ta druga opcja jest lepsza bo jest cieplo w kwietniu woda byla zimna i dopiero sie prygotowuja do sezonu polaczenia a dobre autobusem dojedziesz wszedzie ja bylem samochodem bo jestem kierowca plynalem z PIREUSU do IRAKLION pozniej na kolach do Agios Nikolos z cenami to ogolnie jest drogo Jestem kierowca jezdze po calej europie ale grecja jest drozasza niz np. Niemcy Pozdrawiam