Forum dyskusyjne

Egipt na majówkę

kategoria podróże po świecie

kraj Egipt

s-gos dołączył
14.04.2012

s-gos 20:19 | 14.04.2012

Wybieracie się? polecacie jakieś ciekawe oferty?

doris67 dołączył
01.07.2007

doris67 22:41 | 14.04.2012

Ale co Cię interesuje? Chcesz zwiedzać czy nurkować? Objazd czy pobyt w jednym miejscu i wypady w okolice? Tak ogólnie trudno odpowiedzieć? Może bardziej sprecyzuj swoje oczekiwania.

s-gos dołączył
14.04.2012

s-gos 14:07 | 15.04.2012

Myślałam o objazdówce, widziałam ofertę zatytułowaną Egipt Starożytny, 5 dni Hurghada,Luksor,Edfu,Kom Ombo,Asuan z alfa staru, w niezłej cenie, jestem ciekawa czy taka forma wyjazdu jest interesująca.

doris67 dołączył
01.07.2007

doris67 15:20 | 15.04.2012

Polecam Byłam też z alfa star i byłam zadowolona. Mimo, że wyjazd ma charakter objazdówki, nie jest męczący. Jest czas na odpoczynek. Organizowali imprezy na statku. Mieliśmy tzw wieczór nubijski. Dodatkowo były wycieczki fakultatywne:
do Abu Simbel - nie byłam i żałuję.
do wioski nubijskiej - byłam zadowolona. Jedną z atrakcji była jazda ok 30 minut na wielbłądach wzdłuż brzegu Nilu, wizyta w szkole i nauka liczenia po egipsku. Jest to forma odpoczynku, a jednocześnie trochę się zwiedza. Do portu podjeżdża autokar i zabiera do kolejnych obiektów. Cały dzień spędziliśmy na statku czekając na przepłynięcie śluzy, nie ma możliwości zejścia na ląd.

doris67 dołączył
01.07.2007

doris67 14:55 | 16.04.2012

Dodam jeszcze, że w Asuanie zorganizowaliśmy sobie sami ok 3 h wypad na wyspę z parkiem botanicznym.

AnkaO dołączył
20.04.2012

AnkaO 00:04 | 20.04.2012

Ja mam wykupioną już od dawna wycieczkę do Egiptu na majowkę tylko, że nie objazdowkę. Lecę z córką, 5 lat, więc jest jeszcze za mała na tyle dni ciągłego zwiedzania, chociaż jak tylko podrośnie na pewno będę ja zabierać na objazdówki, tylko w taki sposób można lepiej poznać kraj do którego się jedzie. Ja byłam kiedyś na objazdówce z alfa i było bardzo miło, przede wszystkim profesjonalnie.

[konto usunięte] dołączył
23.02.2012

[konto usunięte] 10:40 | 20.04.2012

Bez objazdówki też można odpocząć,szczególnie że pogodę masz gwarantowaną. Na tydzień zwiedzania oraz tydzień odpoczynku trzeba poświęcić więcej czasu,natomiast przy okazji weekendu majowego mamy kilka dni,więc jesteśmy trochę ograniczenie. Tak czy inaczej Egipt to bardzo dobry kierunek w maju.

katarina77 dołączył
20.04.2012

katarina77 11:41 | 20.04.2012

Warto zacząć od sprawdzenia oferty linii lotniczych i hoteli. Spróbuj na www.expressbooking,com  - jak Ci się coś spodoba, możesz od razu zrobić rezerwację ;)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl