Forum dyskusyjne

czewczyny oszukane przez mezów z indii

kategoria podróże po świecie

magda2888 dołączył
17.04.2012

magda2888 21:07 | 17.04.2012

jestem dziewczyna co bylam w zwiazku malzenskim z (indii chlopakiem sikh). przez 5 lat i 1,5 roku bylismy paro. wszystko na poczatku bylo piekne tak jak w dziewczyny piszecie ze jestescie traktowane jak ksiezniczki u mnie bylo to samo, mamy 2 dzieci sa jeszcze bardzo male i nie rozumieja czemu tatus nas zostawil i otrzedl. po paru latach zaczelo sie to wszystko psuc:(, zaczol sie zemno o wszystko kloci czasem nawet wyciagal do mnie rece, mowil ze dla kolegow by zrobil wszystko i ze oni sa w jego zyciu naj wazniejsi, robil co chial. jak bylo jakies wesele ze jego kolega sie zenil nigdy mnie nie wziol na nie. twierdzil ze jak pojde to on nie bedzie sie bawil dobrze .odpuszczalam tu mu, bo ich sluby sie roznia od naszych u nich mezczyzni tancza z mezczyznami a kobiety z kobietami :). kiedy minelo 5 lat i dostal paszport jego milosc przerodzila sie w nienawisc nie interesowalo go ze ja cierpie i dzieci widzac matkie ktora placze:(. odszedl powiedzial ze banka pekla. teraz ma jeszcze raz ozenic sie, a juz onas nie mysli:( a wiec pisze do dziewczyn co jeszcze maja szanse wyjsc z tego bagna zeby pozniej nie cierpiec. to oni tylko nas wykorzystuja dla papierow. ciesze sie ze mam dzieci kocham je bardzo mocno. zostalam bardzo zraniona i nie chce zebyscie wy byly zranione
pozdrawiam

kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 04:24 | 18.04.2012

Samo życie,
Współczuję Ci , ale siebie możesz również winić.
Niektórzy żyją w świecie fantazji , życie to nie tylko słońce ale deszcz , nie tylko uśmiech ale płacz i ból.
Zbyt wiele czasu poświęca się innym rzeczom a zapomina się o "najważniejszym" --- "życiu" , nic dziwnego , że ludzie mają tyle problemów.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl