Forum dyskusyjne

Syria Jordania Turcja

kategoria podróże po świecie

kraj Syria

Tia dołączył
21.05.2007

Tia 10:56 | 21.05.2007

z gaudeamusem z krk, za ogólnie rzecz ujmując ok 3200, opłaca się?? jak myślicie??

Kasia_C dołączył
10.07.2006

Kasia_C 20:36 | 25.06.2007

Moim zdaniem sie opłaca... dzisiaj wpłaciłam pierwsza rate ;)
Jedzie tam ktoś?

reniaj dołączył
22.05.2007

reniaj 21:27 | 25.06.2007

Moim zdaniem nie bardzo. Ja jadę też trochę wcześniej bo lipiec i myślę że będzie ok. 800 zł mniej. Według wszelkiego prawdopodobieńtswa. ale oczywiście bezpieczniej i wszystko zorganizowane jeśli ktoś lubi.

luksen dołączył
24.11.2006

luksen 23:03 | 25.06.2007

witam.bylem w Syrii Jordanii i jedna dobe w Libanie. wydaje mi sie ze wyjazd w te rejony z biurem to dobry pomysl ale program pewnie bedzie okrojony.ja bylem z kobieta ktora poznalem w necie. widzielismy wszystko co chcielismy i to bez nerwowki tam mozna za male pieniadze dojechac w kazde miejsce .transportowac sie mozna mikrobusami od wioski do wioski i to z tubylcami no moze bez klimatyzacji ale jak klimatycznie .bez obaw kazdy da sobie rade. a jesli chodzi o bespieczenstwo to balem sie chby tylko przechodzic przez jezdnie w duzych miastach -wolna amerykanka-spedzilem tam 20 dni ---to bylo mistrzostwo swiata. masz pytania pisz .gg 3729607-nawet jesli mnie nie ma. odpowiem

Patetina dołączył
13.06.2007

Patetina 18:50 | 06.07.2007

mojemu chłopakowi w zeszłym roku odwołali tą wycieczkę i to jakoś tak krótko przed planowanym wyjazdem ( ale pieniądze oddali), ciekawe co będzie w tym...

lenatoja232 dołączył
09.07.2007

lenatoja232 09:03 | 09.07.2007

prawie sie zapisałam na tą wyprawę, ale po dokonaniu obliczeń i dokładnym przestudiowaniu planu stwierdziłam, że nie warto (to będzie raczej wyścig na czas niż urlop:), jadę na własną rękę we wrześniu (tak apropo to szukamy z koleżanką kompanów), szacujemy, że za 2000 PLN uda się "zrobić" Turcję i Syrię, Jordanie raczej odpuszczamy.

Kiwuś dołączył
04.08.2006

Kiwuś 08:13 | 10.07.2007

Nie odpuszczajcie Jordanii, warto o nią zahaczyć dla samej Petry i Wadi Rum, noc na pustyni to niezwykłe przeżycie. My zrobiliśmy sobie kilkudniowy wypad z Egiptu na własną rękę, naprawdę warto

Tia dołączył
21.05.2007

Tia 16:38 | 11.07.2007

Hej, niestety nie jadę! sprawy służbowe pokrzyżowały mi plany:(( może za rok się uda, wszystkim Wam życzę udanych wypadów, pozdrawiam:)

qnur dołączył
09.07.2007

qnur 13:43 | 16.07.2007

Ja chcę zrobić odwrotnie. Lecieć do Jordani na około 18 dni z tego na jakieś 5 wyskoczyć na Synaj i ewentualnie do Kairu. Czy to dobry pomysł?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl