Forum dyskusyjne

SUDETY

kategoria tanie podróżowanie

kraj Polska

kasiaby dołączył
20.04.2012

kasiaby 09:12 | 20.04.2012

Witam wszystkich. Kto ma pomysł gdzie zatrzymać się w okolicach Lądka Zdroju, Stronia Sląskiego?

[konto usunięte] dołączył
23.02.2012

[konto usunięte] 10:30 | 20.04.2012

Lądek Zdrój to popularna miejscowość uzdrowiskowa,wiec z noclegiem i ogólnie zatrzymaniem się,nie powinno być żadnych problemów. NA jak długo planujesz zostać i w jakim dniu wyjechać?

kasiaby dołączył
20.04.2012

kasiaby 13:16 | 20.04.2012

Planuje koniec maja. Znajomi sa zachwyceni Willa Dwie Siostry w Lądku, chyba tam sie zatrzymamy. Polecasz?

Czarodziejki_com_pl dołączył
15.03.2012

Czarodziejki_com_pl 13:45 | 24.05.2012

Ja tylko słyszałem,natomiast osobiście nigdy nie byłem,więc nie wiem jakie panują tam warunki. Poczekajmy na wypowiedź kogoś kto już miał okazje ta być.

DiscoveryPlanet_pl dołączył
22.05.2012

DiscoveryPlanet_pl 17:13 | 29.05.2012

Warto wcześniej poczytać opinie i wszystko będzie jasne. Z doświadczenia wiem,ze o kwaterę nie trudno,a im bliżej centrum tym drożej- to stara,złota zasada. Sam Lądek Zdrój godny podziwu,w szczególności tamtejsze wody:)

ARIELOVKA dołączył
16.04.2012

ARIELOVKA 16:59 | 02.06.2012

Hej tak sie składa, ze pochodzę z okolic;)) w Ladku nie bedzie problemu ze znalezieniem noclegu miejscowość typowo turystyczna. Co do STronia nie polecam noclegu w samym mieście...POLECAM NOCLEGI W STARYM GIERALTOWIE gdzie jest kilka dobrych gospodarstw agroturystycznych często za nocleg 25zl-35max. Piekne widoki, czyste powietrze ...ahhh Dodatkowym plusem w tym wszystkim to szlaki większość z nich rownież zaczyna sie w GIERALTOWIE. Polecam i hmmm tez bym teraz pochodził sobie po Sudetach tęsknię za nimi pozdro z San Jose

OW-Akces_pl dołączył
01.04.2012

OW-Akces_pl 19:33 | 04.06.2012

Tutaj na podanej poniżej stronie znajdziesz rozbudowaną beze noclegową. Oczywiście wszystko w przystępnej cenie.

e-nocleg.pl/noclegi-ladek,zdroj.html 

Pozdrawiam i miłego wypoczynku.

Czarodziejki_com_pl dołączył
15.03.2012

Czarodziejki_com_pl 11:58 | 21.06.2012

Powyżej masz całkiem ciekawą bazę noclegową,można śmiało korzystać. Nie powinno być żadnych problemów,ale im bliżej centrum,gór- tym oczywiście wyższa cena...

TheOneHostel_pl dołączył
27.08.2012

TheOneHostel_pl 10:37 | 07.12.2012

To racja,ale zależne jest to także od sezonu,teraz zimą podczas okresu świąt na pewno będzie nieco drożej,to nieuniknione. Stamtąd niedaleko jest takze do Wrocławia,gdzie serdecznie zapraszam.

(ban) dołączył
20.07.2012

(ban) 19:06 | 19.12.2012

Lądek zdrój to jedno z najstarszych uzdrowisk w Polsce i Europie. Uzdrowisko położone jest we wschodniej części Ziemi Kłodzkiej, w dolinie rzeki Białej Lądeckiej, u podnóża Gór Złotych. Baza noclegowa w Lądku jest naprawdę bardzo szeroko rozwinięta więc raczej nie będzie tam problemu ze znalezieniem kwatery.

[konto usunięte] dołączył
10.01.2012

[konto usunięte] 11:34 | 22.01.2013

Lądek to faktycznie bardzo urokliwe miejsce :) zarówno pod względem architektonicznym, jak i krajobrazowym. Polecamy wspaniałe szlaki spacerowe, a także wybranie się na wycieczkę do naszych sąsiadów - Czechów :)

(ban) dołączył
20.07.2012

(ban) 12:36 | 16.02.2013

Faktycznie,stamtąd do Czech jest naprawdę blisko,wiec śmiało można zwiedzić także tereny naszych południowych sąsiadów. Czekamy na Waszą relację po powrocie,może wstawicie również jakieś zdjęcia?

staszek1985 dołączył
20.09.2012

staszek1985 10:40 | 05.04.2013

Akurat jestem z Lądka-Zdroju i znam okolice Sudetów niemalże na pamięć. Ze mną dobrze się zwiedza te okolice. Pomysłów tysiące na każdą porę roku a okolica - przepiękna, nie ma drugiego tak pięknego miejsca na świecie! Nawet niemcy żałują, że oddali nam tereny mimo że mają alpy. Tak więc zapraszam wszystkich chętnych spędzenia czasu w Sudetach w moje okolice!

staszek1985 dołączył
20.09.2012

staszek1985 10:45 | 05.04.2013

Majówka na Borówkowej Górze w Górach Złotych. Świetna polsko-czeska impreza na szczycie Góry z darmową wieżą widokową.
Czescy żołnierze wyposażeni w armaty z których strzelają co pełną godzinę. Poczęstunek z dziczyzny no i oczywiście dobre zimne piwko! Jeśli ktoś chętny to majowy weekend jest idealnym czasem na odwiedzenie i poznanie okolic Lądka-Zdroju!

Kasia92 dołączył
05.04.2013

Kasia92 21:42 | 05.04.2013

Chcę zabrać w Sudety dzieciaki, polecacie Lądek-Zdrój? Nigdy tam nie byłam, co tam można zwiedzić?

(ban) dołączył
20.07.2012

(ban) 14:38 | 27.05.2013

Na temat samego Lądka Zdrój,to wszystkie zabytki czy tez atrakcje masz opisane w powyższych postach. Jako miejscowość turystyczna na pewno spełni Wasze oczekiwania,tym bardziej jeżeli oczekujecie spokojnego wypoczynku z dziećmi. Podobnie jest u nas w Beskidach,gdzie również zapraszam.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl