Forum dyskusyjne

SUDETY

kategoria tanie podróżowanie

kraj Polska

kasiaby dołączył
20.04.2012

kasiaby 09:12 | 20.04.2012

Witam wszystkich. Kto ma pomysł gdzie zatrzymać się w okolicach Lądka Zdroju, Stronia Sląskiego?

[konto usuniete] dołączył
23.02.2012

[konto usuniete] 10:30 | 20.04.2012

Lądek Zdrój to popularna miejscowość uzdrowiskowa,wiec z noclegiem i ogólnie zatrzymaniem się,nie powinno być żadnych problemów. NA jak długo planujesz zostać i w jakim dniu wyjechać?

kasiaby dołączył
20.04.2012

kasiaby 13:16 | 20.04.2012

Planuje koniec maja. Znajomi sa zachwyceni Willa Dwie Siostry w Lądku, chyba tam sie zatrzymamy. Polecasz?

Czarodziejki_com_pl dołączył
15.03.2012

Czarodziejki_com_pl 13:45 | 24.05.2012

Ja tylko słyszałem,natomiast osobiście nigdy nie byłem,więc nie wiem jakie panują tam warunki. Poczekajmy na wypowiedź kogoś kto już miał okazje ta być.

DiscoveryPlanet_pl dołączył
22.05.2012

DiscoveryPlanet_pl 17:13 | 29.05.2012

Warto wcześniej poczytać opinie i wszystko będzie jasne. Z doświadczenia wiem,ze o kwaterę nie trudno,a im bliżej centrum tym drożej- to stara,złota zasada. Sam Lądek Zdrój godny podziwu,w szczególności tamtejsze wody:)

ARIELOVKA dołączył
16.04.2012

ARIELOVKA 16:59 | 02.06.2012

Hej tak sie składa, ze pochodzę z okolic;)) w Ladku nie bedzie problemu ze znalezieniem noclegu miejscowość typowo turystyczna. Co do STronia nie polecam noclegu w samym mieście...POLECAM NOCLEGI W STARYM GIERALTOWIE gdzie jest kilka dobrych gospodarstw agroturystycznych często za nocleg 25zl-35max. Piekne widoki, czyste powietrze ...ahhh Dodatkowym plusem w tym wszystkim to szlaki większość z nich rownież zaczyna sie w GIERALTOWIE. Polecam i hmmm tez bym teraz pochodził sobie po Sudetach tęsknię za nimi pozdro z San Jose

OW-Akces_pl dołączył
01.04.2012

OW-Akces_pl 19:33 | 04.06.2012

Tutaj na podanej poniżej stronie znajdziesz rozbudowaną beze noclegową. Oczywiście wszystko w przystępnej cenie.

e-nocleg.pl/noclegi-ladek,zdroj.html 

Pozdrawiam i miłego wypoczynku.

Czarodziejki_com_pl dołączył
15.03.2012

Czarodziejki_com_pl 11:58 | 21.06.2012

Powyżej masz całkiem ciekawą bazę noclegową,można śmiało korzystać. Nie powinno być żadnych problemów,ale im bliżej centrum,gór- tym oczywiście wyższa cena...

TheOneHostel_pl dołączył
27.08.2012

TheOneHostel_pl 10:37 | 07.12.2012

To racja,ale zależne jest to także od sezonu,teraz zimą podczas okresu świąt na pewno będzie nieco drożej,to nieuniknione. Stamtąd niedaleko jest takze do Wrocławia,gdzie serdecznie zapraszam.

20.07.2012

[konto usuniete] 19:06 | 19.12.2012

Lądek zdrój to jedno z najstarszych uzdrowisk w Polsce i Europie. Uzdrowisko położone jest we wschodniej części Ziemi Kłodzkiej, w dolinie rzeki Białej Lądeckiej, u podnóża Gór Złotych. Baza noclegowa w Lądku jest naprawdę bardzo szeroko rozwinięta więc raczej nie będzie tam problemu ze znalezieniem kwatery.

10.01.2012

[konto usuniete] 11:34 | 22.01.2013

Lądek to faktycznie bardzo urokliwe miejsce :) zarówno pod względem architektonicznym, jak i krajobrazowym. Polecamy wspaniałe szlaki spacerowe, a także wybranie się na wycieczkę do naszych sąsiadów - Czechów :)

20.07.2012

[konto usuniete] 12:36 | 16.02.2013

Faktycznie,stamtąd do Czech jest naprawdę blisko,wiec śmiało można zwiedzić także tereny naszych południowych sąsiadów. Czekamy na Waszą relację po powrocie,może wstawicie również jakieś zdjęcia?

staszek1985 dołączył
20.09.2012

staszek1985 10:40 | 05.04.2013

Akurat jestem z Lądka-Zdroju i znam okolice Sudetów niemalże na pamięć. Ze mną dobrze się zwiedza te okolice. Pomysłów tysiące na każdą porę roku a okolica - przepiękna, nie ma drugiego tak pięknego miejsca na świecie! Nawet niemcy żałują, że oddali nam tereny mimo że mają alpy. Tak więc zapraszam wszystkich chętnych spędzenia czasu w Sudetach w moje okolice!

staszek1985 dołączył
20.09.2012

staszek1985 10:45 | 05.04.2013

Majówka na Borówkowej Górze w Górach Złotych. Świetna polsko-czeska impreza na szczycie Góry z darmową wieżą widokową.
Czescy żołnierze wyposażeni w armaty z których strzelają co pełną godzinę. Poczęstunek z dziczyzny no i oczywiście dobre zimne piwko! Jeśli ktoś chętny to majowy weekend jest idealnym czasem na odwiedzenie i poznanie okolic Lądka-Zdroju!

Kasia92 dołączył
05.04.2013

Kasia92 21:42 | 05.04.2013

Chcę zabrać w Sudety dzieciaki, polecacie Lądek-Zdrój? Nigdy tam nie byłam, co tam można zwiedzić?

20.07.2012

[konto usuniete] 14:38 | 27.05.2013

Na temat samego Lądka Zdrój,to wszystkie zabytki czy tez atrakcje masz opisane w powyższych postach. Jako miejscowość turystyczna na pewno spełni Wasze oczekiwania,tym bardziej jeżeli oczekujecie spokojnego wypoczynku z dziećmi. Podobnie jest u nas w Beskidach,gdzie również zapraszam.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl