Forum dyskusyjne

chiny wiza bilet kompilkacje

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

anja_m dołączył
11.01.2011

anja_m 12:50 | 21.04.2012

Witam,
Czytałam wiele wątków, ale takiego nie znalazłam. Otóż, wybieram się do Chin, w drugiej połowie lipca. No i mam teraz problem.
Pierwszy wyjazd planowałam zimą, złożyłam wniosek o wizę, uzyskałam ją na 30 dni i jest ważna do 1 lipca. Problem w tym, że teraz mogę jechać dopiero w drugiej połowie. Więc zamierzam składać następny wniosek, co prawda terminy się nie pokrywają, ale zastanawiam się czy bezpiecznie jest kupować bilety zanim dostanę wizę. Obawiam się sytuacji, że dostanę wizę na mniej niż 30 dni, a nie bardzo wiem jak potem wybrnąć z takiej sytuacji, jak już zapłacę za bilety.
Może wie ktoś jak to może wyglądać? Będę wdzięczna za rady :)

Przemysław Supernak SuperGlob dołączył
06.11.2010

Przemysław Supernak SuperGlob 14:39 | 23.04.2012

O ile pamiętam wykupiony bilet lotniczy tam i z powrotem jest warunkiem otrzymania chińskiej wizy.

ostatni_taki_bizon dołączył
28.05.2012

ostatni_taki_bizon 13:13 | 01.06.2012

Przepisy wizowe na ogół są skomplikowane, a chyba wszystko co dotyczy Chin też jest skomplikowane :) Co do wiz to tu powinnaś znaleźć przydatne info:
www.whynotfly.pl/dla-podroznikow/e-poradnik/poradnik,null,krako  w_KRK,pekin_PEK.html

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl