Forum dyskusyjne

Hotel Dla Wymagającej - Hurghada

kategoria podróże po świecie

kraj Egipt

ppaauullaa58 dołączył
21.04.2012

ppaauullaa58 14:15 | 21.04.2012

Witam bardzo serdecznie ;)
Piszę ponieważ potrzebuje "fachowej" pomocy.
Wraz ze znajomą planujemy wyjazd do Egiptu, a konkretniej do Hurghady ( chyba ).
Od kilku dni przeglądam oferty najróżniejszych hoteli, ale nie mogę się zdecydować :/ Wszędzie albo syf i brud albo daleko od centrum, albo plaża nie taka. Stwierdzam, że jestem raczej wymagająca i dlatego postanowiłam Was poprosić o pomoc.
Jakie hotele moglibyście mi polecić?
-Tak aby było blisko do centrum hurghady max 10km
-duża plaża, bardzo ważne aby była piaszczysta
- i co najważniejsze aby w hotelu/pokoju było czysto
W grę nie wchodzi żadna stęchlizna, kamień na sanitariatach, czyjeść włosy pod prysznicem, brudne sztućce. Pewnie im młodszy hotel tym zużycie szczególnie łazienki będzie mniejsze a to dla mnie bardzo ważne. Sprawdzam opinie i zdjęcia hoteli na holidaycheck i stwierdzam, że większość łazienek w popularnych hotelach mnie po prostu przeraża.

A może hurghada to jednak zły wybór ?

Wyjazd planujemy na przełomie maja/czerwca tego roku więc już nie wiele czasu zostało.
Dodam jeszcze, że budżet mamy nieco ograniczony. Jeśli chodzi o hotel to chciałybyśmy się zmieścić w 1,5 tys za osobę, w grę wchodzi również last minute.

Mam nadzieję, że ktoś zna CZYSTY, godny polecenia hotel w hurghadzie :)
Wszelka pomoc mile widziana.

Pozdrawiam

Zulla dołączył
26.12.2009

Zulla 16:44 | 21.04.2012

Moja droga to jest forum dla ludzi ktorzy sami organizuja wyjazdy z plecakiem i bynajmniej NIE spia w 5* hotelach tylko w hostelowych dormach, pod gwiazdka w namiocie, w HC i CS. W wiekszosci maja ograniczony budget bo wyjezdzaja kilka razy do roku, ale i wymagan tez nie maja.
Radze zmienic forum na wakacje pl, gdzie goszcza wakacjusze a nie plecakowcy, no i podnies budget do 3000za osobe,bo z 1500 marnie to widze.

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 11:29 | 22.04.2012

Oczywiście , ze jest wiele hoteli w Hurgadzie dla wymagających turystow . Znakomitym przykładem jest sieć hoteli Staiberger czy Mariotowskie . Warunkiem niestety koniecznym do spędzenia wymarzonego urlopu jest posiadanie i przeznaczenie na ten cel około 8000 zł . Z kwota 1500 proponuje zapomnieć o dobrym hotelu w Egipcie . A sądząc z nastawienia do rzeczywistości sanitarnej w Egipcie proponuje zapomnieć rownież o nim

Julcia dołączył
08.05.2011

Julcia 13:42 | 22.04.2012

Nie przesadzałabym z tymi cenami. Jeśli Hurghada, to Hotel Tia Heights, w zatoce Makadi Bay. Największy atut hotelu to cudowna rafa koralowa i możliwość całodniowego rejsu na wyspę Giftun - biały, delikatny piaseczek i woda lśniąca lazurem. A rafa... rafa bajeczna. Dla początkujących amatorów snurklingu - w sam raz, nic piękniejszego. Namawiam również do rozważenia kurortu Sharm el Shaike. Miejscowość bardzo przyjemna, a i Izrael blisko... Ale uczulam - możemy sobie polecać przeróżne hotele, jednak należy pamiętać, że przy dużej liczbie gości zdarzają się wpadki. I bez przesady - wakacje to idealny czas, aby zaszaleć, postawić na coś nieznanego. Nawet jeśli coś nas zdemotywuje, to przecież pozostaje słońce, błękit i piękno inności.

piotrwaz dołączył
31.01.2010

piotrwaz 13:55 | 22.04.2012

Ja podalem przykłady hoteli w których prawie napewno nie będzie wpadek sanitarnych czy innych. Co do makadi masz racje tam są fajne hotele min tia czy np serenity . Ale musimy
pamiętać ze to Egipt i przymykac
oko na wpadki bo szkoda urlopu . ale nadal podtrzymuje ze 1500 to zbyt mało jak na Egipt

el_gato dołączył
20.03.2012

el_gato 22:54 | 22.04.2012

Za 1500zł - cieknący kran, kibel nie działa, brudne filiżanki i zimna herbata :) W Hurgadzie byłem w 4 gwiazkowym hotelu, na stołówce Ruscy chodzili w błyszczących dresach z klatą z włosami na wierzchu, no i po ich przejściu nie było nic do jedzenia :) Polecam jednak Sharm - ładniejsza plaża, rafa super, 2 tygodnie w dobrym hotelu 4+ do 5 gwiazdek za ok. 5 tys. bez przelotu

paulina.jot dołączył
23.04.2012

paulina.jot 07:01 | 01.05.2012

Jeśli jeszcze nie jest za późno: Hotel Iberotel Aquamarine. Naprawdę miałam czystą łazienkę.... :)

Beatris dołączył
30.07.2014

Beatris 13:26 | 30.07.2014

To prawda, hotel całkiem ok. Mogę polecić.

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 18:47 | 30.07.2014

1/ To jednak chyba nie forum od 5* hoteli w Egipcie ??:):)

2/ Zdecyduj się, wymagania co do hotelu czy 1500 zł. Jadąc za 1500 z ł nie spodziewaj się cudów, jeśli chcesz cudów wyłóż 3 000 - 4 000 zł i wówczas możesz wymagać - szczególnie w sierpniu ...

ania71 dołączył
14.02.2013

ania71 09:53 | 31.07.2014

Troche po czasie ten post pisze ale tak na przyszlosc...z tego co piszesz wnioskuje ze caly czas masz zamiar spedzic w lazience hotelowej!a co z pieknem egiptu?super hotele ,czyste i nowe sa w polsce po co sie wysilac z egiptem?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl