Forum dyskusyjne

Hiszpania Maroko

kategoria podróże po świecie

inde dołączył
07.02.2012

inde 14:41 | 23.04.2012

Witam globtroterów,

Tym razem piszę o małą pomoc. Planuje połączyć wyjazd do Hiszpanii razem z Marokiem. Na oba te kraje przeznaczam po 7 dni.

Dostać się do Hiszpanii to nie problem, przelot do Barcelony z bagażem to około 200 zł w jedną stronę, znalezienie lokum w okolicach Calpe/Alicante również nie. Problem się zaczyna przy przenosinach do Maroka. Nie wiem czy chcę ten kraj zwiedzać na własną ręke chyba jednak troche się boimy i raczej będziemy się skłaniać do przyłączenia do jakiejś z polskich (niekoniecznie) wycieczek objazdowych. Zanim napisze do biur ciekaw jestem czy wogle istnieje taka szansa aby się doczepić przykładowo w Tangerze, objechać z nimi cały kraj i wrócić do Polski.

Z góry dzięki Inde.

Monikaa.1983 dołączył
13.05.2012

Monikaa.1983 20:35 | 13.05.2012

z hiszpani sa tanie wyjazdy do maroko taniej wychodzi wycieczka niz jechac na wlasna reke moj mail monika.1983@hotmail.com odezwij se to pogadamy

maski@buziaczek.pl dołączył
12.01.2012

maski@buziaczek.pl 18:04 | 15.05.2012

Polecam zwiedzić ten kraj na własną rękę. byłem w zeszłym roku sam przejechałem całe wybrzeże do granicy z Mauretanią i nic mi się nie stało. wrażenia niezapomniane. można bardzo wiele ciekawych miejsc stracić jadąc na doczepkę jest się ograniczonym.

Sobieski dołączył
08.05.2008

Sobieski 10:42 | 16.05.2012

Najlepiej lecieć do Malagi i zakotwiczyć gdzieś na costa del sol ( z Malagi do Fuengiroli jeździ b. tania kolej) najlepiej gdzieś między Fuengirolą a Malagą np. Belamendona czy Torremolinos. Tam juz praktycznie na każdym rogu jest biuro turystyczne które oferuje wycieczki do Maroka. Opcjonalnie możesz z Malagi (stacja Maria Zambrano tam niedaleko jest główna stacja kolei i po drugiej stronie ulicy główna stacja autobusowa) kupic bilet autobusowy do Algeciras a z tamtąd promem do Tangieru lub lepiej do Ceuty z tamtąd warto zobaczyć Tetuan w Maroku. Nie wiem tylko czy po 7 dni na Andaluzję i Maroko starczy. Bywam tam dość często i cały czas coś nowego w Andaluzji odkrywam. Polecam oprócz znanych Sevilla, Granada, Cordoba) zobaczyc np. Rondę, Antaquerę czy Nerja.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl