Forum dyskusyjne


turystyka ekstremalna

kategoria inne

sojka5 dołączył
22.04.2012

sojka5 23:04 | 23.04.2012

witam,jestem studentką V roku socj.piszę pracę mgr nt turystyki ekstremalnej.potrzebuję osób, które w ramach wyjazdów uprawiają sporty ekstremalne(np.wspinaczka,rafting,skoki,kite-surfing itp), które związane są z podwyższonym ryzykiem,adrenaliną i niebezpieczeństwem.jeśli ktoś organizuje takie eskapady bądź sam jest ich uczestnikiem i zechciałby mi pomóc(króka rozmowa badź relacja pisana)byłabym niezmiernie wdzięczna.zainteresowanych bardzo proszę o kontakt: sojka5@op.pl Joanna KłosowskaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl