Forum dyskusyjne


18 dni w indiach-co zobaczyc z czego zrezygnowac

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

zdrapka4 dołączył
19.03.2007

zdrapka4 23:17 | 23.05.2007

Witam wszystkich Globtroterowiczów:)!
Zamierzamy spędzic 18 wypasionych dni we wrześniu w Indiach. Zna ktoś może jakiś niedrogi i w miarę czysty hotel niedaleko lotniska w Dehli żeby sie przespać bo mamy tam przesiadke???Jak wiadomo 18 dni to bardzo mało jak na Indie i trzeba z czegoś zrezygnować. Będzie trzeba sie ograniczyc chyba do okolic Delhi i Radżastanu. Co jest warte zobaczenia w tych stanach???Był ktoś może na safari przez pustynie Thar???O i własnie, najwazniejsze:jakie jest najlepsze miejsce żeby zobaczyć tygrysa z grzbietu słonia:)?
Pozdrawiam wszystkich.


Sheherezada dołączył
09.02.2007

Sheherezada 20:01 | 26.05.2007

Hej, 18 dni na Indie to rzeczywiście mało, ale jak się chce to można dużo zobaczyć! W Radżastanie warte zobaczenia są na pewno Jaipur, Udaipur i Jodhpur - każde z tych miast ma swój urok i specyficzny klimat. Pustyni Thar niestety nie widziałam, ale słyszałam, że warto. Myślę, że warto też przynajmniej 1 dzień przeznaczyć na Agrę i koniecznie zobaczyć Taj Mahal. Jeżeli wystarczy Wam czasu to możecie wybrać się do Varanasi - tam nad Gangesem można poczuć prawdziwą esencję Indii... Na słoniu można się przejechać w Jaipurze w okolicach Fortu Amber, ja nie jechałam, więc tygrysa nie udało mi się zobaczyć:)
PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl